Altia eesliin

Altia tänab oma kangelasi!

Altia eesmärk eriolukorras on tagada nii töötajate kui partnerite turvalisus ning jätkata igapäevatööd.

Meie prioriteet on täna oma töötajate, klientide ja partnerite turvalisus. Tegutseme oma igapäevatöös vastutustundlikult ning peame kinni ohutusreeglitest ja hügieenimeetmetest. Kõik meie töötajad, kelle tööiseloom seda võimaldab, töötavad kodukontorist ja on kättesaadavad telefoni või e-posti teel.

Altia infosüsteemid on väga modernsed, töö distantsilt toimib väga edukalt. Me ei ole oma teenuse kvaliteedis kompromisse tegema pidanud ja otseloomulikult oleme olemas ning vastame kõikidele teie küsimustele või soovidele.

Tehas ning ladu jätkab oma igapäevatööd, kuid töötajate ohutuse ja tervise tagamiseks oleme rakendanud palju uusi ja vajalikke ohutusreegleid.

Tehasesse on lubatud teenusepakkujad vaid erikokkuleppel ning eeldusel, et peavad kinni kehtestatud hügieenimeetmetest ning puuduks kontakt meie töötajatega. 

Laotöötajad, kelle tööiseloomust tulenevalt on vajalik suhelda autojuhtidega, hoiavad distantsi ning kõik osapooled kannavad maske.

Iga päev toimuvad ettevõttes operatiivkoosolekud, kus jagatakse infot pandeemia, muutuva turuolukorra kohta ning selle mõju meie tegevusele.Jätkame tellimuste vastuvõtmist ja tarnime kaupa tavapärase tarneaja jooksul.

Me täname kõiki, kes jätkavad oma igapäevatööd „eesliinil“, vaatamata keerulisele olukorrale. 

Täname oma kangelasi - müügiesindajaid, tootmise- ja laotöötajaid. Täname oma partnereid ning kliente mõistva suhtumise ja koostöö eest ajal, mis mõjutab meid kõiki. 

Olge hoitud!

Imre Avalo,  Altia Eesti AS-i tegevjuht.

Toggle Nav