Barracuda Rum Master medal

Barracuda rumm hinnati „Global Rum & Cachaca Masters 2023“ võistlusel Master medaliga!

Barracuda rumm võitis mitmes kategoorias medaleid The Spirit Business konkursil.

2023. aasta veebruaris korraldas The Spirits Business „The Rum & Cachaça Masters“ võistluse, et tunnustada parimaid rummi ja cachaça kaubamärke kogu maailmas.

The Spirits Business konkursid põhinevad rangel ja sõltumatul pimemaitsemise hindamisprotsessil. Maailma juhtivad kangete alkohoolsete jookide tootjad tunnustavad nimetatud konkursside auhindu kui rahvusvahelise kvaliteedi standardit.

Rumm on jätkuvalt suuruselt kolmas kangete jookide kategooria maailmas ning konkursil osalevate jookide tase tõuseb iga aastaga. Kohtunikud märkisid, et tootjad pööravad aina enam tähelepanu autentse maitse loomisele ning suhkrusisalduse ja karamelli vähendamisele.

Barracuda Gold Rum - Master medal

Barracuda Gold Rum võitis Master medali kuldsete rummide kategoorias, mis on laagerdunud kuni 7 aastat. Kohtunikud kiitsid Barracuda Gold rummi “mahlakat banaani aroomi” ning “kreemiseid, rohelise banaani ja kohvi maitsenüansse“.

Barracuda Raspberry ja Barracuda Vanilla Spiced

Barracuda Raspberry Spiced võitis kuldmedali ja Barracuda Vanilla Spiced hinnati hõbemedaliga maitsestatud rummi kategoorias.

Trendikas roosa rumm on uusim liige Barracuda rummide perekonnas. Raspberry Spiced on maitselt kerge ja puuviljane!

Barracuda Vanilla Spiced rummi maitseprofiil on õrn, magus-vürtsikas ja aromaatne – esile tulevad tumeda rummi nüansid, naturaalne vanilje, karamell, tammevaadi vürts ja tsitruste värskus.

Nii Raspberry kui Vanilla Spiced rummid on ideaalsed kokteilide koostisosad.

Barracuda Spiced Piña Colada rummikokteil

Barracuda Silver Rum - hõbemedal

Barracuda Silver rumm võitis hõbemedali valgete rummide kategoorias.

Esimene rumm Barracuda tootevalikus oli Silver Rum – ideaalses tasakaalus valge rumm on suurepärane kokteilide koostisosa. Eriti hästi sobib rumm Mojito kokteili valmistamiseks.

Barracuda Gran Reserva – hõbemedal

Gran Reserva võitis hõbemedali tumedate rummide kategoorias, mis on laagerdunud kuni 7. aastat.

Kompleksse ja täidlase maitsega rumm puhtalt nautimiseks. Barracuda Gran Reserva on Dominikaani Vabariigist pärit rumm, mida toodetakse ainult Fairtrade suhkrust. Rumm on laagerdunud 7 aastat Ameerika tammevaatides, mida varem kasutati burbooni valmistamiseks.

  1. Barracuda Gold Rum 38% 70 cl
    Barracuda Gold Rum 38% 70 cl
    Barracuda Gold on segu rummidest, mis on pärit Kariibimere saarte eri piirkondadest.
    13,99 €
    19,99 € / l

Toggle Nav