parim toonik

"Best Overall 2021" - Double Dutch Indian Tonic Water!

Double Dutch Indian Tonic Water hinnati "The Independent" ajakirja poolt 2021.a. parimaks toonikuks!

Hindamisel testis zürii toonikuid nii puhtalt kui ka London Dry džinniga, et aru saada, kuidas toonik kokteilis käitub. Parimate toonikute valimisel hinnati tooniku koostist, mille puhul tooniku mull pidi olema püsiv, kuid mitte liiga agressiivne. Lisaks peeti oluliseks, et tooniku maitse vastab toote sildil olevale maitse kirjeldusele. Indian tooniku puhul arvestati ka seda, et tooniku maitses oleks tunda kiniini - maagilist koostisosa, mis teeb G&T kokteilist selle õige meistriteose.

Kohtunike kommentaarid: "Double Dutch Indian tooniku maitses on greip ja kadakamarjad meeldivas tasakaalus, pika ja pehme järelmaitsega. Sobib imehästi džinniga! Lisaks soovitame proovida toonikut ka teiste alkohoolsete jookidega."

Double Dutch toonikud on 100% naturaalsetest koostisosadest, need ei sisalda kunstlikke lõhna-, värv- ega säilitusaineid. Suurepärase maitsega toonikud, mis sobivad erinevatesse kokteilidesse või nautimiseks iseseisva joogina.

Double Dutch Indian Tonic Water on maitselt pehmem kui tavalised indian tüüpi toonikud. Lisatud on roosat greipi, mis teeb ülemisi maitsenoote pehmemaks ning kadakamarju, mis täiendavad alumisi maitsenoote.

Rohkem infot võistluse kohta leiad siit.

 1. joogikultuur/Double-Dutch-Cucumber-Watermelon-toonik-20cl
  Double Dutch Cucumber & Watermelon
  Tooniku maitses harmoneeruvad värske kurk ja kergelt magus arbuus. Double Dutch toonikud on 100% naturaalsetest koostisosadest!
  1,39 €
 2. joogikultuur/Double-Dutch-Pomegranate-Basil-toonik-20cl
  Double Dutch Pomegranate & Basil
  Tooniku maitses on tunda magusat granaatõuna ja vürtsikat basiilikut. 100% naturaalsetest koostisosadest!
  1,39 €
Toggle Nav