1023912
1023912

Blossa 18

Blossa 18 aastakäigu glögi on inspireeritud Itaalia Amalfi rannikust ning on Limoncello ja Vahemere ürtide maitsega!

Igal aastal rändab Blossa maailma uutesse kohtadesse, et saada inspiratsiooni oma aastakäigu glögile. Blossa leidis selle aasta aroomi inspireerituna Serpentinilaadsete mägiteede, järskude mäenõlvade ja suurte sidrunipuu istanduste vahelt Itaaliast Amalfi rannikult. Blossa 18 on maitsestatud limoncello ja rosmariini, tüümiani ja basiilikuga.


Amalfi rannikut nimetatakse La Divina Costiera - või Divine Coast - väga mitmel põhjusel. Siin kasvatavad nad suuri päikesepaistes valmivaid „Ovale di Sorrento“ sidruneid, millest valmistatakse kuulus jook Limoncello. Nende unikaalsete sidrunite viljakus annab sel aastal glögile värske tsitrusvarjundi, millele lisanduvad rosmariin, tüümian ja basiilik - ürdid, mis seostuvad soojuse, mere ja päikesepaisteliste maastikega.

„Alates 2011. aastast on Blossa reisinud maailmas, et leida maitsed oma aastakäigu glögile. 2018. aastal oleme inspireeritud Itaalia Amalfi rannikust. Blossa 18 di Limone'l on limoncello maitse, mis annab talle kergeid ja magusaid tsitruse varjundeid. Maitses on suurepärane kooslus traditsiooniliste Blossa glögi ürtide ning rosmariini, tüümiani ja basiiliku täiendusega. Blossa 18 on päikesepaistelise Vahemere ja klassikaliste Põhjamaade jõulude põnev kombinatsioon, "ütleb Blossa veinimeister, Åsa Orsvärn.

Türkiissinine pudel meenutab sillerdavat Vahemerd piki Amalfi rannikut. Selle aasta disain on inspireeritud klassikalistest Itaalia delikatesside pakenditest ja Futurismi liikumisest 20. sajandi alguses Itaalias. Päikeseline kollane kork väljendab austust sidruni ja limoncello suhtes, mis inspireeris kõige rohkem Blossa 18 maitset.

Aastakäigu Blossad
Alates 2003. aastast on Blossa toonud välja uue maitse enne iga talveperioodi. Kuni 2010. aastani sai Blossa inspiratsiooni Põhjamaade talvele iseloomulikest lõhnadest nagu pohlad, safran ja talveõun.
Igal veinil on uus ja unikaalne pudeli disain.

Alates 2011. aastast on Blossa oma glög'i jaoks otsinud inspiratsiooni laiast maailmast. Klassikalised glögi-ürdid on segatud uute ja põnevate maitsetega erinevatest maailma nurkadest.
Viimastel aastatel on Blossa aastakäigu glögi lugu saanud alguse näiteks Lõuna-Ameerikast, Jaapanist, Inglismaalt ja Indiast.
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi