Beehive brändi „The Brandy Masters 2022“ kuldmedalid
Beehive brändi „The Brandy Masters 2022“ kuldmedalid

„The Brandy Masters 2022“ kuldmedalid võitis Beehive!

Beehive VSOP ja XO võitsid IWSC ja The Spirits Business konkurssidel mitmeid medaleid.

IWSC, ISC ja Spirits Business konkursid põhinevad rangel ja sõltumatul pimemaitsemise hindamisprotsessil. Maailma juhtivad kangete alkohoolsete jookide tootjad tunnustavad nimetatud konkursside auhindu kui rahvusvahelise kvaliteedi standardit.

Beehive brändi

1857. aastal asutatud Bardinet on Nr.1 Prantsuse bränditootja maailmas, kes on spetsialiseerunud eau-de-vie’de laagerdamisele ja segude loomisele omaenda keldrites Biskaia lahe ääres Bordoo lähistel. Rahvusvahelist tunnustust pälvinud brändi võtmeks on kvaliteetne sisu ning taskukohane hind. 

Beehive VSOP kuldmedal

Beehive VSOP brändi pälvis The Spirits Business „The Brandy Masters 2022" konkursil kuldmedali ning seda juba teist korda. 2020. aastal hinnati Beehive VSOP The Spirit Business konkursil nii kuldmedali kui Master tiitli vääriliselt.  

Lisaks hinnati Beehive VSOP  IWSC 2022 võistlusel 90 punkti vääriliselt, mis tõi brändile hõbemedali. 

Beehive VSOP brändi on parimate eaux-de-vie’de segu, mis on küpsenud tammevaatides. Tulemuseks on Master Blender’i poolt kokkusegatud pehme ja siidine brändi. 

Beehive XO kuldmedal

Beehive XO hinnati The Spirit Business konkursil kuldmedaliga ning seda samuti teist korda. Esimese kuldmedali võitis Beehive XO The Spirit Business võistlusel 2020. aastal. 

Beehive XO on segu parimatest pikalt küpsenud brändidest, millele lisatakse ka väike kogus Armagnac XO-d.

Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi