Charles Smith veinid
Charles Smith veinid

Charles Smith veinid

Washington State veinid on suurepärase karakteriga heas tasakaalus veinid, mis on saanud kriitikutelt lugematuid kordi 90+ punkte ja suurepärast tunnustatust.

Charles Smith sündis ja kasvas Ameerikas, kuid tema veinivalmistaja teekond algas hoopis Euroopas, kus ta pidas koos oma elukaaslasega tex-mex restorani. Lisaks restorani tööle, oli Charles ka mitme rokkbändi manager. 

1999.a. kohtus ta Cayuse veinimaja omanikuga Christophe Baron´ga, kes veenis teda looma oma veinimaja. 2001. a lasi Charles välja oma esimese aastakäigu veinid. Kaheksa aastat hiljem nimetati Charles Smith „Winemarker of the Year“ ajakirja „Food & Wine“ poolt. Sama tiitliga pärjati ta ka 2014.a. „Wine Enthusiast“ poolt. 

Charles Smith eristuv stiil

Smithi veinivalmistamise teevad unikaalseks tema teadmised vanadest veinivalmistamise traditsioonidest ning arusaamast, kuidas inimesed tegelikult veini tarbivad. Tema veinivalmistamise idee seisneb selles, et vein ja toit peavad omavahel sobima. 
Smithi eesmärk on teha suurepärase kvaliteediga veini, mis sobivad igapäevaseks tarbimiseks. 

„Olen kuulnud, et toidu ja veini omavahelist sobivust ei peeta oluliseks. Vastupidi – see ongi kõige olulisem! Sama lugu on su lemmikteksadega – kui sa oled need leidnud, siis neid teise paari vastu juba ei vaheta.“ Charles Smith

Charles Smith veinide stiil on selgelt eristuv, kuid samal ajal lihtsasti arusaadav ning see, mis pudeli sildil lubatud, seda ka saad. Smithi veinides on noorus ja värskus kombineeritud kompromissitu kvaliteediga. 

Altia tootevalikust leiad Kung Fu Girl Riesling ning Velvet Devil Merlot veinid. 

Kung Fu Girl Riesling
Kung Fu Girl Riesling
Rieslingut iseloomustab aroomide küllas olemus, kus esile kerkivad aprikoos, valge virsik, tsitrused ja mesi. Värske, mineraalne, heas tasakaalus vein.
Velvet Devil Merlot
Velvet Devil Merlot
Vein on velvetilise ja siidise iseloomuga. Aroomis on tunda tumedaid marju, seedrit, mustsõstart ja tubakat. Rikkaliku ja täidlase iseloomuga.
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi