Charles Smith veinid

Washington State veinid on suurepärase karakteriga heas tasakaalus veinid, mis on saanud kriitikutelt lugematuid kordi 90+ punkte ja suurepärast tunnustatust.

Charles Smith sündis ja kasvas Ameerikas, kuid tema veinivalmistaja teekond algas hoopis Euroopas, kus ta pidas koos oma elukaaslasega tex-mex restorani. Lisaks restorani tööle, oli Charles ka mitme rokkbändi manager. 

1999.a. kohtus ta Cayuse veinimaja omanikuga Christophe Baron´ga, kes veenis teda looma oma veinimaja. 2001. a lasi Charles välja oma esimese aastakäigu veinid. Kaheksa aastat hiljem nimetati Charles Smith „Winemarker of the Year“ ajakirja „Food & Wine“ poolt. Sama tiitliga pärjati ta ka 2014.a. „Wine Enthusiast“ poolt. 

Charles Smith veinid

Charles Smith eristuv stiil

Smithi veinivalmistamise teevad unikaalseks tema teadmised vanadest veinivalmistamise traditsioonidest ning arusaamast, kuidas inimesed tegelikult veini tarbivad. Tema veinivalmistamise idee seisneb selles, et vein ja toit peavad omavahel sobima.  Smithi eesmärk on teha suurepärase kvaliteediga veini, mis sobivad igapäevaseks tarbimiseks. 

„Olen kuulnud, et toidu ja veini omavahelist sobivust ei peeta oluliseks. Vastupidi – see ongi kõige olulisem! Sama lugu on su lemmikteksadega – kui sa oled need leidnud, siis neid teise paari vastu juba ei vaheta.“ Charles Smith

Charles Smith veinide stiil on selgelt eristuv, kuid samal ajal lihtsasti arusaadav ning see, mis pudeli sildil lubatud, seda ka saad. Smithi veinides on noorus ja värskus kombineeritud kompromissitu kvaliteediga.

 1. joogikultuur/Kungfu-Girl-Reisling-valge-vein
  Kung Fu Girl Riesling
  Washington State veinid on suurepärase karakteriga heas tasakaalus veinid, mis on saanud kriitikute...
  12,99 €
  17,32 € / l
 2. joogikultuur/Velvet-Devil-Merlot
  Velvet Devil Merlot
  Washington State veinid on suurepärase karakteriga heas tasakaalus veinid, mis on saanud kriitikute...
  12,99 €
  17,32 € / l

Ole kursis meie uudistega!


Joogikultuuri trendid, uued joogisoovitused ning kokteilide retseptid mugavalt sinu postkasti.

Liitu Joogikultuuri uudiskirjaga

Sisesta oma e-posti aadress