Drinks International 2023 Bestselling Brands

Drinks International „Bestselling Brands 2023“

Drinks International „Annual Brands“ TOP 10-nes leiab mitmed tooteid Anora Estonia AS tooteportfellist. Vaata, millised Anora brändid on 2023.a. baarides enimmüüdud!

Drinks International iga-aastane „Annual Brands Report“ ilmub aastast 2010, otsides vastust küsimusele, millised alkohoolsete jookide tootjad on baarides enimmüüdud.

2023. aasta küsitluses osales kokku 100 baari 33 erinevast riigist, millest 34% vastanutest moodustavad Euroopa baarid, sealhulas ka Eesti.

Drinks International Bartender´s Choice, Campari

Drinks International Bartender´s Choice - Campari

Drinks International küsitles baarmene, et selgitada välja, millised brändid on nende enda favoriidid. Campari bitter hinnati baarmenide poolt „Bartender´s Choice“ esikümnesse!

Campari on unikaalse maitsega Itaaliast pärit aperitiiv. Toode on paljude klassikaliste kokteilide koostisosa, mida on lihtne ka kodus valmistada.

„Bestselling Brands“ ja „Top Trending Brands“ TOP 10

Drinks International Bestselling Rum Appleton Estate

Bestselling Rum

Rummide kategoorias hinnati esikümnesse autentne premium-klassi rummitootja Appleton Estate. Ettevõte on tegutsenud juba üle 265. aasta, olles vanim suhkruvabrik ja piiritusetehas Jamaical. Kõik Appleton Estate rummid valmivad käsitööna- kogu protsess on algusest lõpuni detailideni planeeritud.

Drinks International Bestselling American Whiskey Wild Turkey

Bestselling American Whiskey

Ameerika viskide kategoorias hinnati Wild Turkey viski mitmendat aastat järjest esikümnesse. Wild Turkey viskid pärinevad1869. aastal rajatud Ripy perekonna destilleerimiskojast.

Drinks International Bestselling Irish Whiskey Teeling

Bestselling Irish Whiskey

Iiri viskide kategoorias leidis auväärse 2. koha Teeling Whiskey.

Teeling viskimaja on pälvinud oma premiumviski brändile "Teeling" 300 auhinda ja aunimetust üle maailma, sh parim Iiri single grain ja parim Iiri single malt medalid. Ühtlasi on Teeling esimene Iiri viskitootja maailmas, mis on võitnud „Best single malt“ tiitli. Lisaks hinnati Teeling viskimaja 2022. aastal ka "Sustainable Distillery of the Year" medaliga.

Drinks International Bestselling Bitter Campari

Bestselling Liqueur

Likööride kategoorias jätkab esikohal Campari ning seda lausa kaheksandat aastat järjest! Campari võrreldamatu maitse, aroom ja erk värv köidab jätkuvalt tarbijaid, mida kinnitab ka Negroni kokteili kasvav populaarsus.

Drinks International Bestselling Vermouth Cinzano

Bestselling Vermouth

Vermutite kategoorias leiab esikümnest Itaaliast pärit Cinzano, mis sobib hästi nii aperitiiviks kui kokteilide koostisosaks.

Drinks International "Annual Brands Report 2023" raportiga saad tutvuda SIIN.

 1. joogikultuur/Campari-Bitter-50cl-pudeli-pilt
  Campari 25% 50 cl
  Campari on midagi enamat kui jook. Camparil on isikupära. Ta on teistest eralduv, enesekindel ja eksimatu.
  13,99 €
  27,98 € / l
 2. Wild Turkey 101 Proof 50% 70 cl
  Wild Turkey 101 Proof 50% 70 cl
  Premium-klassi burboon, mis pärineb 1869. aastal rajatud Ripy perekonna destillerimiskojast, Wild Turkey Hill´ilt Lawrenceburg Kentuckyst.
  25,99 €
  37,13 € / l
 3. Cinzano Rosso 15% 100 cl
  Cinzano Rosso 15% 100 cl
  Cinzano vermutid on aromatiseeritud veinid, mida valmistatakse Itaalia punaste ja valgete kvaliteetveinide baasil.
  13,99 €
  13,99 € / l

Toggle Nav