European Winery of the Year 2022 – Domaines Ott

European Winery of the Year 2022 – Domaines Ott

„Wine Enthusiast“ hindas Domaines Ott veinimaja „European Winery of the Year 2022“ tiitliga. Ott veinimaja on esimene rosé veinide tootja, keda sellise auhinnaga tunnustatakse!

European Winery of the Year 2022 – Domaines Ott

Igal aastal tunnustab maailmakuulus veiniajakiri „Wine Enthusiast“ innovaatilise lähenemisega veinitootjaid. 2022. aastal tunnustas ajakiri Domaines Ott veinimaja selle eest, et on toonud elegantse Provence Rosé veinisõpradele lähemale kogu maailmas. Tunnustatakse veinide kvaliteeti ning veinivalmistamise meetodit, mis on Ott rosé veinide autentse karakteri lahutamatu osa.

European Winery of the Year 2022“ auhinnaga tunnustatakse Domaines Ott veinimaja veinivalmistamise meetodeid.

Auhinnaga tunnustatakse ühtlasi ka Domaines Ott´i omandusse kuuluvat kolme veinimõisa, kust pärinevad viinamarjad veinide valmistamiseks: Clos Mireille, Chateau de Selle ja Chateau Romassan.

„European Winery of the Year 2022“ auhind esindab tõelist rahvusvahelist tunnustust mitte ainult veini heale maitsele vaid ka meie veinivalmistamise meetoditele. See on suureks uhkuseks kogu Domaines Ott meeskonnale ja tohutuks stiimuliks, et jätkaksime oma tööd, rakendades meie veinimajale omaseid traditsioonilisi veinivalmistamise meetodeid,“ kommenteerib Jean-François Ott, Domaines Ott tegevdirektor.

Domaines Ott rosé auhinnatud maitse

Domaines Ott veinimaja

Marcel Ott alustas veinitootmist Provences aastal 1896, just pärast Phylloxera kriisi. Ta võttis kasutusele tolle aja kohta moodsad tehnoloogiad ja iidsed viinamarjasordid. Täna, 120 aastat hiljem, teevad Christian ja Jean-François Ott kolmes veinimajas - Château de Selle, Clos Mireille ja Château Romassan - veini sama põhimõttega. Sajandiga on Domaines Ott´st saanud piirkonna üks kõige hinnatum tootja. Aastal 2004 ühinesid nad Louis Roederer-i grupiga, et tutvustada oma veine laiemale maailmale.

 1. BY. OTT
  BY. OTT
  Vivino kasutajate poolt 4,1 punktiga hinnatud vein! Elegantne Provence Rosé, milles magusad vürtsid ja marjasus harmoneeruvad tsitruse värskusega.
  18,99 €
  25,32 € / l
 2. Domaines Ott Clos Mireille Blanc De Blancs
  Domaines Ott Clos Mireille Blanc De Blancs
  Vivino kasutajate poolt 4,1 punktiga hinnatud vein! Värske ja elegantne vein on ideaalne aperitiiv!
  34,99 €
  46,65 € / l
 3. InRiverIntegrationTest/1023411_Domaine_OTT_Chateau_Romassan_Provence_Ros%C3%A9_13%2C5%25_75cl
  Domaines Ott Chateau Romassan Provence Rosé
  Vivino kasutajate poolt 4,2 punktiga hinnatud vein! Peene happesusega, värske ja puuviljane roosa vein.
  34,99 €
  46,65 € / l

Toggle Nav