Hernö Gin
Hernö Gin

Hernö Gin

Hernö Gin on Euroopas kõige enim auhinnatud džinn.

Hernö Gin Distillery on esimene džinni destileerimiskoda Rootsis, mis asutati 2011 aastal Jon Hillgreni poolt. Maailmatasemel Hernö Gin valmistatakse puhtast, orgaanilisest toorainest käsitööna.
Hernö Gin on Euroopas kõige enim auhinnatud džinn. 2013-2017 aastatel on võitnud Hernö Gin maailma parima džinni tiitli, maailma parima London Dry tüüpi džinni tiitli, maailma parim Gin&Tonic tiitli, aasta džinnitootja tiitlid. Hernö Gin on saavutanud maailma suurimatelt võistlustelt üle 80 medali.

Hernö Gin

Hernö London Dry Gin on valmistatud kaheksast hoolikalt valitud orgaanilisest ürdist, mille tulemuseks on on ümar, pehme ja kuiv London Dry tüüpi džinn. 
Hernö London Dry Gin’i aroomis on tunda džinnile iseloomulikke noote -  kadakamarju, tsitruseliste värskust ja lillelisust. Maitselt ümar ja veidi õline -  koriandri vürtsikus, sidrunikoore värskus ning mahe vanilje magusus. Järelmaitses karge kadakas, tsitruselised ja väheke musta pipart.

Hernö Navy Strength Gin valmistatakse samast destilleeritud džinnist nagu Hernö London Dry Gin, kuid lahjendatakse 40,5% asemel 57% -ni. Aroomi ja maitse erinevus on väga selge. Hernö Navy Strength Gin on rikkalikuma kadaka, koriandri ja tsitruste nootidega džinn.
Aroomis julge kadakamari, aromaatsed tsitruselised ning värskelt jahvatatud must pipar. Maitse on karge ja kadakamarjane, vürtsikas, piprane ning „soe“. 
 

Hernö Old Tom Gin on valmistatud kaheksast hoolikalt valitud orgaanilisest ürdist, millest angervaksa on ekstra suurem kogus. Angervaks annab tootele mesisut ning lisatakse ka suhrut nagu Old Tom tüüpi džinnile kohane.
Aroom on täidlane ja veidi puidune. Maitselt kerge, mesine ning ürdine. Järelmaitses õite magusus koos puitunud vürtsi ja kauakestva kadakaga.
Hernö Old Tom Gin on ideaalne Tom Collins kokteili koostisosa.
 

Hernö Gin
Hernö Gin
Hernö Gin Distillery
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi