Hernö Gin World Gin Awards

Hernö Gin hinnati kuldmedalitega „World Gin Awards“ konkursil!

Hernö Gini edulugu jätkub – „World Gin Awards“ võistlusel pälvis mitmeid kuldmedaleid ning lisaks hindas „The Spirits Business“ uue Hernö Pink BTL Gini üheks innovaatilisemaks uudistooteks 2020!

Hernö Gin on enim auhinnatud džinn Euroopas. 2013-2021 aastatel on Hernö Gin võitnud maailma parima džinni tiitli, maailma parima London Dry tüüpi džinni tiitli, maailma parim Gin&Tonic tiitli, aasta džinnitootja tiitlid. Hernö Gin on hinnatud „Master“ ja „Kuld“ medalitega maailma suurimatel kange alkoholi võistlustel kokku 106 korral. 

 „World Gin Awards 2021“ kuldmedalid

 „World Gin Awards“ võistlusel hinnati kuldmedalite vääriliselt Hernö Old Tom Gin, Hernö London Dry Gin. Lisaks võitis Old Tom Gin võistlusel ka eriauhinna „Country Winners“, mis tähendab, et tegemist on parima Rootsi džinniga, mis võistlusel osales.

Hernö Pink BTL Gin – innovaatiline uudisoode!

„The Spirits Business“ hindas 2020.a. turule tulnud uudistooteid nende innovaatilise ja unikaalse iseloomu poolest. Hernö Pink BTL Gin pälvis TOP 50-s kolmanda koha! 

2020. a. aprillis turule tulnud Hernö Pink BTL Gini kirjeldatakse kui „päris džinn roosas pudelis“, mis sisaldab rohkem kadakamarju kui ükski teine Hernö džinn. Tegemist on orgaanilise London Dry džinniga, mis ei sisalda kunstlikke lõhna- ja maitseaineid ega suhkrut. Hernö Pink BTL Gin koosneb kaheksast orgaanilisest komponendist, kus enim domineerib kadakamari. Erilise lillelise nüansi lisavad maasikad ning roosi kroonlehed.

Toggle Nav