Jaloviina Extra 41 % 70 cl

41%vol
70 cl
Toote ID
1019141
19,90 €
28,43 € / l
Ainulaadne Soome päritolu jook, mille sarnast ei leidu kusagil maailmas!
Jaloviina valmistatakse konjakist ja viinast. Tärnide arv nimes tähistab konjakisisaldust - mida tohkem tärne, seda rohkem konjakit jook sisaldab. Extra näitab, et segus on kasutatud keskmiselt vanemat konjakit, mis annab tootele veelgi nüansirikkama maitse, kuid samas on säilinud Jaloviinale omane iseloom.
Maitseomadused
Maitse on pehmelt konjakine.
Serveerimissoovitus
Jaloviina sobib suurepäraselt kuuma kohvi või tee kõrvale, aga ka puhtalt tarbimiseks. Samuti on see suurepärane komponent erinevates kokteilides.
Rohkem infot
Jaloviina on Soome üks vanemaid brände, mis tuli turule juba 1932. a. sügisel. Oma ainulaadse ajaloo tõttu on Jaloviinast saanud üks Soome populaarsemaid ja enamtarbitavamaid brände. Jaloviina sai oma nime konkursil, mille võitis üks Soome arst. Jaloviina Extra puhul on tegemist kõige esimese Jaloviina tootega, mis kadus müügilt 1936. aastal. 2014. aasta Jaloviina Extra on suursuguse joogi aastakäikudesarja algus - igal aastal lastakse välja uus Extra, mis on oma iseloomult sarnane eelmistele, kuid siiski ei ole need üksteise koopiad. Jaloviina Extra pudelina on kasutatud algupärast Jaloviina pudelit, mida kaunistab puust kork.
Lisainfo
Tootetüüp Maitsestatud kange alkohoolne jook
Alkoholisisaldus (%) 41
Allergeenid AW
Kaubamärk Jaloviina
Tootja Anora
Päritolumaa Soome
Pakendi tüüp Klaaspudel
Pakendi maht 70 cl
EAN 06412700074702

Ole kursis meie uudistega!


Joogikultuuri trendid, uued joogisoovitused ning kokteilide retseptid mugavalt sinu postkasti.

Liitu Joogikultuuri uudiskirjaga

Sisesta oma e-posti aadress