Jaloviina Kaski 30% 50 cl

Laos
Toote ID
1035504
Ainulaadne jook, millele sarnast ei leidu mitte kusagil maailmas!
Jaloviina on Soome üks vanemaid brände, mis tuli turule juba 1932. a. sügisel. Oma ainulaadse ajaloo tõttu on Jaloviinast saanud üks Soome populaarsemaid ja enamtarbitavamaid brände. Jaloviina sai oma nime konkursil, mille võitis üks Soome arst. Tegemist on ainulaadse joogiga, millele sarnast ei leidu mitte kusagil maailmas.
13,99 €
27,98 € / l

Lisainfo
Tootetüüp Maitsestatud kange alkohoolne jook
Alkoholisisaldus (%vol) 30
Allergeenid AW
Kaubamärk Jaloviina
Tootja Anora Group
Päritolumaa Soome
Pakenditüüp Klaaspudel
Pakendi suurus 50 cl
Suhkrusisaldus (g/l) 103
EAN 06412703010295

Tellimusele kogusummas üle 50 € postikulu ei lisandu.

Enne kella 13.00 tehtud tellimused tarnitakse Tallinna ja Harjumaa piires järgmise tööpäeva jooksul. Väljaspool Tallinnat ning Harjumaad teostatakse tarne 3 tööpäeva jooksul. Tarneaegadega saad tutvuda lähemalt siin.

Tasuta tagastus - avamata tooted võib tagastada põhjust avaldamata 14. päeva jooksul. Palun tutvu taganemistingimustega täpsemalt siin.

Müügitingimustega palun tutvu lähemalt siin.

Maitse on pehmelt konjakine kerge suitsuse ja viskinüansiga.
Jaloviina valmistatakse konjakist ja viinast. Jaloviina Kaski jätkab Jaloviina pärandit, austades Soome destilleerimiskunsti. Tulemuseks on jook, mis on juba tuttava ja unikaalse Jaloviina maitsega, kuid millele lisab eripära mahe suitsune aroom, mida täiendab tõrva ja kase hõng.
Jaloviina sobib suurepäraselt serveerituna kuuma kohvi või tee kõrvale, aga ka puhtalt shotina tarbimiseks. Samuti on see suurepärane komponent erinevates kokteilides.
Kaski tähendab soome keeles põletatud maa-ala, mis oli mõeldud põlluharimise ettevalmistamiseks. Toode ja selle visuaal on saanud inspiratsiooni kuulsa Soome maali järgi (Eero Järnefelt, 1893).Jaloviina valmistatakse konjakist ja viinast. Jaloviina Kaski jätkab Jaloviina pärandit, austades Soome destilleerimiskunsti. Tulemuseks on jook, mis on juba tuttava ja unikaalse Jaloviina maitsega, kuid millele lisab eripära mahe suitsune aroom, mida täiendab tõrva ja kase hõng.
Toggle Nav