Kokteilide "TOP 10" 2023. aastal!

Joogikultuuri lehel on üle 500 kokteili retsepti. Vastavalt hooajale muutuvad otsingute trendid, kuid on kokteiliretsepte, mis on selgelt kõige populaarsemad. Panime teile kokku 2023. aastal meie lehelt enimotsitud kokteilide pingerea. Nimekirjast leiad nii maailmakuulsaid klassikalisi kokteile kui ka kohalikke retsepte. 

Vaata, millised olid enimotsitumad kokteilid Joogikultuuri lehel! Milline on sinu lemmik?

Aperol Spritz

Nr 1 Spriz-kokteil! Trendikas kokteilis harmoneeruvad ümarad mõrkjasmagusad noodid värske tsitrusega, moodustades täiusliku maitseelamuse.

Negroni

Klassikaline Negroni kokteil loodi 1919. aastal. Negroni on IBA (International Bartender Association) ametlik kokteil ja valmistatakse kogu maailmas vastavalt sellele originaalsele retseptile - alati Camparist.

Mimosa

Mimosa on värske vahuveinikokteil, mida valmistatakse värskelt pressitud apelsinimahlast ning vahuveinist. Kokteili klassikalises retseptis kasutatakse pool osa vahuveini ning pool osa mahla.

Pornstar Martini

Eriti särtsakas kokteil passioni, vodka ja Proseccoga!

Mojito

Populaarne Mojito on tuntud oma värskendava maitseprofiili poolest. Kas teadsid, et kokteili saab valmistada mitmel erineval moel, luues põnevaid maitsekombinatsioone? Üllata oma maitsemeeli!

Põhibooli retsept

Bool on kerge ja karastav jook, mida on hea pakkuda kannujoogina suuremale seltskonnale. Vaata nõuandeid õnnestunud booli valmistamiseks!

Margarita

Margarita on ideaalses tasakaalus maitsega kokteil, milles harmoneeruvad omavahel magusus, hapukus, soolasus ja mõrudus. Lisaks on kokteilil värskendav tsitruseline maitseprofiil.

Saaremaa RAS Gin Sour

Küpsete vaarikate ja särtsaka tsitruse kooslus vahuses Sour-kokteilis!

Gin Fizz

Tõeliselt värskendav džinnikokteil, mis on meeldivalt magus-hapukas.

Lemon Spritz

Värskendav sidrunimaitseline vahuveinikokteil.

Toggle Nav