Barracuda rumm

Maitsetest tulvil Kariibi mere rumm!

Kariibi mere saartelt pärit Barracuda on kaasaegne ja teistest eristuv rummibränd, mis üllatab nii oma disaini kui ka maitsenüansside poolest.

Barracuda Silver Rum

Esimene rumm Barracuda tootevalikus oli Silver Rum – ideaalses tasakaalus valge rumm on suurepärane kokteilide koostisosa. Eriti hästi sobib rumm Mojito kokteili valmistamiseks.

Viimastel aastatel on Barracuda tootevalik oluliselt täienenud, pakkudes valikut erineva maitsega rummi austajale.

Barracuda Raspberry Spiced

Marjasema maitse eelistajale on valikus uus ja trendikas „pink rum“ Barracuda Raspberry Spiced. „Roosa rummi“ maitses domineerib naturaalne mahlane vaarikas, mida täiendavad rummile omased arraki noodid, tsitruse värskus ja vanilje magusus.

Barracuda Spiced Piña Colada rummikokteil

Barracuda Vanilla Spiced

Barracuda Vanilla Spiced pakub põnevat avastamist eksootilisemate kokteilide armastajatele. Rummi maitseprofiil on õrn, magus-vürtsikas ja aromaatne – esile tulevad tumeda rummi nüansid, naturaalne vanilje, karamell, tammevaadi vürts ja tsitruste värskus. Väga hea valik näiteks „tiki“ kokteilide valmistamiseks!

Barracuda Gran Reserva

Iseseisvaks nautimiseks on loodud Barracuda Gran Reserva rumm. Barracuda Gran Reserva on Dominikaani Vabariigist pärit rumm, mida toodetakse ainult Fairtrade suhkrust. Rumm on laagerdunud 7 aastat Ameerika tammevaatides, mida varem kasutati burbooni valmistamiseks. Rummi täidlases maitses on tunda kuivatatud puuvilju, karamelli, tsitrust ja kerget vaniljet, mis tuleb tammevaatidest.

Toggle Nav