Skagerrak Nordic Dry Gin

Põhjamaise twistiga klassikaline Dry Gin.

Skagerrak džinn on inspireeritud põhjamaa loodusest ning Skagerrak merest. Džinni valmistamisel on ühendatud üle 100 aasta vanused teadmised ja kogemused käsitöödžinni valmistamisest. Lisaks on džinni valmistamisel kaasa löönud 6 Põhjamaade baarmeni ning kokteilibaari.

Skagerrak džinni põhjamaine koostis

Skagerrak Nordic Dry Gin valmistatakse taimsetest komponentidest nagu leedriõied, kummel, kibuvits ja astelpaju. Põhjamaised taimed lisavad joogile peened ja komplekssed puuvilja- ja lillenoodid. Skagerraki maitse muudab unikaalseks merevetikas, mis lisab džinnile kergelt soolaka nüansi. Köömned annavad džinni maitsesse värskust ja tsitrust.

Džinn ei sisalda allergeene ega GMO-d.

Skagerrak džinnikokteilid

Skagerrak džinn - suurepärane kokteilide koostisosa

Skagerrak Gin valmis koostöös 6 parima Põhjamaade baarmeniga, et saada just kokteilidesse sobiv maitse. Toode sobib suurepäraselt kasutamiseks erinevates kokteilides nagu nt Dry Martini ja teised džinnikokteilid.

Skagerrak Gin´i põhjamaine disain

Meresinine värv ja uhutud klaasi disain on inspireeritud Skagerraki loodusest. Kui vaatad Skagerraki merd, on näha, kuidas selle sinist värvust mõjutavad ilm, aastaajad ja tuul. Tumesinine pudeli värv peegeldab hästi Põhjamaa metsikut taevast ning merd.

Kolm valget täppi pudeli esiküljel sümboliseerivad kolme Põhjala tuletorni Skagerrak meres: Hanstholmi tuletorn Taanis, Lindesnesi majakas Norras ja Pater Nosteri tuletorn Rootsis.

Rahvusvaheliselt tunnustatud džinn

Skagerrak džinni on hinnatud mitmetel rahvusvahelistel konkurssidel kõrgete punktidega. Võistlused põhinevad rangel ja sõltumatul pimemaitsemise hindamisprotsessil. Maailma juhtivad kangete alkohoolsete jookide tootjad tunnustavad nimetatud konkurssi auhindu kui rahvusvahelise kvaliteedi standardit.

The Spirit Business "Global Gin Masters 2022" - kuldmedal "Super Premium Gin" kategoorias The Spirit Business "Global Gin Masters 2022" - hõbemedal "London Dry Gin" kategoorias Sip Awards 2020 - plaatina IWSC 2020 - kuldmedal The Spirit Business "The Gin Master 2020" - kuldmedal

Keskkonnasõbralik Skagerrak Gin

Skagerrak Gin armastab Põhjamaa loodust ja meresid – eriti Skagerraki merd – muidugi. Toetame STRANDET organisatsiooni, et muuta Skagerraki piirkond plastikuvabaks, puhastades randu plastikust.

 1. joogikultuur/Skagerrak-Nordic-Dry-Gin-joogikultuur
  Skagerrak Nordic Dry Gin 44,9% 50 cl
  Skagerrak on tõeliselt põhjamaine džinn, milles on ühendatud London Dry stiili parimad omadused ...
  19,99 €
  39,98 € / l
 2. Skagerrak Nordic Dry Gin 44,9% 70 cl
  Skagerrak Nordic Dry Gin 44,9% 70 cl
  Skagerrak on tõeliselt põhjamaine džinn, milles on ühendatud London Dry stiili parimad omadused ...
  26,99 €
  38,56 € / l
Toggle Nav