KONTAKTID

Aadress: Tammi tee 30, Laabi küla

Harku vald, 76901 Harjumaa, Eesti

Üldtelefon 671 2000
E-post info@altia.ee

Tellimuste vastuvõtt
E-R 8:00 – 15:00
Tel. 6 712 023
ladu@altia.ee

Tegevjuht
Kristel Mets
Tel. 6 712 000

Müügijuht
Marek Viin
Tel. 671 2003
marek.viin@altia.ee

Müügi- ja turundusassistent
Katrin Buchwald
Tel. 671 2100
katrin.buchwald@altia.ee

Brändijuhid
Kerli Tamm
Tel. 671 2105
kerli.tamm@altia.ee

Aime Lõpp
Tel. 671 2110
aime.lõpp@altia.ee

Janek Laanisto
Tel. 671 2045
janek.laanisto@altia.ee

Ivo Murel
Tel. 671 2108
ivo.murel@altia.ee

Võtmekliendijuhid
Ivar Tambre
Tel. 671 2107
ivar.tambre@altia.ee

Nils Kuul
Tel. 671 2009
nils.kuul@altia.ee

Müügiesindajad
Jüri Moler
Tel. 507 8949
Piirkond: Tallinn

Valdur Astover
Tel. 503 0215
Piirkond: Tallinn, Haapsalu, Hiiumaa

Viivika-Merileid Kurves
Tel. 562 44000
Piirkond: Tallinn, Paldiski, Türi, Paide

Aiki Raudsepp
Tel. 520 4251
Piirkond: Tallinn

Urmas Hallik
Tel. 511 6656
Piirkond: Pärnu, Lääne-Eesti, Raplamaa, Saaremaa

Tarmo Kaasik
Tel. 514 0520
Piirkond: Tartu, Ida- ja Lääne-Virumaa

Svetlana Saarva
Tel. 527 6537
Piirkond: Tartu, Lõuna-Eesti

HoReCa müügiesindajad
Riho Teder
Tel. 671 2043, 504 8861
riho.teder@altia.ee
Piirkond: Tallinn, Lääne-Virumaa, Saaremaa 

Teele Suvinõmm
Tel. 671 2109, 552 2144 
teele.suvinomm@altia.ee
Piirkond: Tallinn, Tartu, Lõuna-Eesti

Urmas Hallik
Tel. 511 6656
urmas.hallik@altia.ee
Piirkond: Pärnu

Raamatupidamine
Inna Mäelt
Tel. 671 2007
raamatupidamine@altia.ee

Büroojuht
Anne Rosenberg
Tel. 671 2000
anne.rosenberg@altia.ee

Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH