KONTAKTID

Anora Estonia AS
Tammi tee 30, Laabi küla
Harku vald, 76901 Harjumaa, Eesti

Üldtelefon 671 2100
E-post info.ee@anora.com

Tellimuste vastuvõtt
tellimus@anora.com

Müügidirektor
Ardo Uudmäe 
Tel. 566 07439
ardo.uudmae@anora.com

Juhiabi
Katrin Buchwald
Tel. 671 2100
katrin.buchwald@anora.com

Brändijuhid
Kerli Tamm
Tel. 671 2105
kerli.tamm@anora.com

Maarja Kopli
Tel. 671 2110
maarja.kopli@anora.com

Janek Laanisto
Tel. 671 2045
janek.laanisto@anora.com

Võtmekliendijuhid
Ivar Tambre
Tel. 671 2107
ivar.tambre@anora.com

Nils Kuul
Tel. 671 2009
nils.kuul@anora.com

Müügiesindajad
Jüri Moler
Tel. 507 8949
Piirkond: Tallinn

Valdur Astover
Tel. 503 0215
Piirkond: Tallinn, Paldiski, Haapsalu, Hiiumaa

Viivika-Merileid Kurves
Tel. 562 44000
Piirkond: Tallinn, Türi, Paide

Urmas Hallik
Tel. 511 6656
Piirkond: Pärnu, Lääne-Eesti, Raplamaa, Saaremaa

Tarmo Kaasik
Tel. 514 0520
Piirkond: Tartu, Ida- ja Lääne-Virumaa

Svetlana Saarva
Tel. 527 6537
Piirkond: Tartu, Lõuna-Eesti

HoReCa müügiesindajad
Riho Teder
Tel. 671 2043, 504 8861
riho.teder@anora.com
Piirkond: Tallinn, Lääne-Virumaa, Saaremaa 

Aiki Raudsepp
Tel. 520 4251
aiki.raudsepp@anora.com
Piirkond: Tallinn, Tartu, Lõuna-Eesti

Urmas Hallik
Tel. 511 6656
urmas.hallik@anora.com
Piirkond: Pärnu

Tegevjuht
Imre Avalo
Tel. 671 2000

Raamatupidamine
Inna Mäelt
Tel. 671 2007
raamatupidamine@altia.ee

Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi