Jaloviina bottle with glass and old cash machine

KONTAKTID

Anora Estonia AS Tammi tee 30, Laabi küla Harku vald, 76901 Harjumaa, Eesti

Üldtelefon 671 2100 E-post: info.ee@anora.com

Tellimuste vastuvõtt tellimus@anora.com Tel. 671 2023

Müügidirektor Ardo Uudmäe  Tel. 566 07439 ardo.uudmae@anora.com

Juhiabi Katrin Buchwald Tel. 671 2100 katrin.buchwald@anora.com

Brändijuhid Kerli Tamm Tel. 671 2105 kerli.tamm@anora.com

Maarja Kopli Tel. 671 2110 maarja.kopli@anora.com

Janek Laanisto Tel. 671 2045 janek.laanisto@anora.com

Võtmekliendijuhid Ivar Tambre Tel. 671 2107 ivar.tambre@anora.com

Nils Kuul Tel. 671 2009 nils.kuul@anora.com

Müügiesindajad Jüri Moler Tel. 507 8949 Piirkond: Tallinn Valdur Astover Tel. 503 0215 Piirkond: Tallinn, Paldiski, Haapsalu, Hiiumaa Viivika-Merileid Kurves Tel. 562 44000 Piirkond: Tallinn, Türi, Paide Urmas Hallik Tel. 511 6656 Piirkond: Pärnu, Lääne-Eesti, Raplamaa, Saaremaa Tarmo Kaasik Tel. 514 0520 Piirkond: Tartu, Ida- ja Lääne-Virumaa Svetlana Saarva Tel. 527 6537 Piirkond: Tartu, Lõuna-Eesti

HoReCa müügiesindajad Riho Teder Tel. 671 2043, 504 8861 riho.teder@anora.com Piirkond: Tallinn, Lääne-Virumaa, Saaremaa 

Aiki Raudsepp Tel. 520 4251 aiki.raudsepp@anora.com Piirkond: Tallinn, Tartu, Lõuna-Eesti

Urmas Hallik Tel. 511 6656 urmas.hallik@anora.com Piirkond: Pärnu

Tegevjuht Imre Avalo Tel. 671 2000

Raamatupidamine Inna Mäelt Tel. 671 2007 raamatupidamine@anora.com

Ole kursis meie uudistega!


Joogikultuuri trendid, uued joogisoovitused ning kokteilide retseptid mugavalt sinu postkasti.

Liitu Joogikultuuri uudiskirjaga

Sisesta oma e-posti aadress