Koskenkorva
Koskenkorva

Koskenkorva

Koskenkorva viinale on antud küla nimi, kus seda valmistatakse. Meie lugu on ehe – suurepärane oskustöö Koskenkorva küla elanikelt.

Mõnikord on parem hoida asjad lihtsad, et jõuda eesmärgini. Mida sa näed, seda ka saad. Koskenkorva viin on värskendavalt lihtne – see on valmistatud farmerite poolt kasvatatud odrast, mis pärineb Koskenkorva küla ümbrusest. Isegi allikavesi, mida me kasutame, on nii puhas, et see ei vaja filtreerimist – ei mingit vaeva, lihtsalt hea Koskenkorva külas valmistatud viin! Oleme uhked oma töö üle, kuid me ei tee suurt kära selle ümber.

 Koskenkorva koduleht 

 
Koskenkorva Vodka Lemon Lime Yarrow
Koskenkorva Vodka sobib suurepäraselt nii erinevate kokteilide komponendiks kui ka puhtalt tarbimiseks koos ohtra jääga.

Uue Koskenkorva viina disain on inspireeritud Koskenkorva külast. Kork on valmistatud naturaalsest puidust ning Koskenkorva küla ja viljapõldusid kujutav silt on trükitud karedale paberile. Värskendatud välimuses on säilinud äratuntavad elemendid, mis on tuttavad lojaalsele tarbijale.

Koskenkorva - viin külast!
Koskenkorva Vodka
Koskenkorva Vodka
Koskenkorva Vodka on valmistatud farmerite poolt kasvatatud odrast, mis pärineb Koskenkorva küla ümbrusest. Isegi allikavesi, mida me kasutame, on nii puhas, et see ei vaja filtreerimist – ei mingit vaeva, lihtsalt hea Koskenkorva külas valmistatud vodka!
Koskenkorva Organic Vodka
Koskenkorva Organic Vodka
Koskenkorva Vodka Organic toodetakse jätkusuutlikul viisil kõrge-kvaliteedilisest toorainest. Toorainena kasutatakse geneetiliselt muundamata orgaaniliselt kasvatatud otra ja puhast, filtreerimata Rajamäki põhjavett.
Koskenkorva Vodka Blueberry Juniper
Blueberry Juniper
Maitsev ja populaarne mustikaviin naturaalsete maitsetega. Lisatud kadakaekstrakt toob välja värske Skadinaavia metsade maitse ning võimaldab toodet kasutada paljude erinevate kokteilide koostisosana.
Lemon Lime Yarrow
Lemon Lime Yarrow
Värsked tsitruselised ja taimsed maitsed loovad uusi kogemusi, neid on sama lihtne kasutada nagu kõiki tsitrusemaitselisi viinasid, kuid raudrohi lisab joogile unikaalsust. Raudrohu ekstrakt on pärit Soomest, Hämeenkyröst, ning see on segatud naturaalsete laimi- ja sidrunimaitsetega.
 Koskenkorva 7 Botanicals Vodka
Koskenkorva 7 Botanicals Vodka
Koskenkorva 7 Botanicals Vodka on suvine kooslus seitsmest erinevast taimest ja lillest. Värske maitseprofiiliga viinas on tunda lavendlit, roosijuurt, pärnaõisi, tsitruselisi ja kanepit. Saadaval limiteeritud koguses!
Village Drinks
Village Drinks
Koskenkorva Village kokteilid on eheda maitsega kokteilijoogid, mis on väiksema suhkursisaldusega. Maitselt värsked ja naturaalsed kokteilid on inspireeritud klassikalistest kokteilidest, olles oma olemuselt siiski Koskenkorva küla „nägu“ - lihtsad, ausad ja värskendavad.
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi