Koskenkorva Vodka Blueberry Juniper 70 cl

37.5%vol
70 cl
Toote ID
1021578
12,99 €
18,56 € / l

Naturaalse maitsega mustikaviin, millele lisab põhjamaist maitsenüanssi kadakaekstrakt.
Koskenkorva Blueberry Juniper on maitsev ja populaarne naturaalse maitsega mustikaviin. Lisatud kadakaekstrakt toob välja värske Skadinaavia metsade maitse ning võimaldab toodet kasutada paljude erinevate kokteilide koostisosana.
Maitseomadused
Järelmaitses mahlakas mustikas ning pikk kadaka maitse.
Tootmine

Koskenkorva Vodka is made from local barley and distilled through a state of the art continuous distillation process. This is the reason one of the world's purest ethanols does not require separate carbon filtering. 

Serveerimissoovitus
Sobib tarbida nii kokteilina kui puhtalt. Kokteilisoovitus: Mustika-kadaka toonik Vala kõrgesse klaasi 4 cl Koskenkorva Blueberry Juniperi, lisa toonik ja jää, sega komponendid omavahe ja lisa kaunistuseks sidruniviil.
Rohkem infot
Koskenkorva viinale on antud küla nimi, kus seda valmistatakse. Meie lugu on ehe – suurepärane oskustöö Koskenkorva küla elanikelt. Mõnikord on parem hoida asjad lihtsad, et jõuda eesmärgini. Mida sa näed, seda ka saad. Koskenkorva viin on värskendavalt lihtne – see on valmistatud farmerite poolt kasvatatud odrast, mis pärineb Koskenkorva küla ümbrusest. Isegi allikavesi, mida me kasutame, on nii puhas, et see ei vaja filtreerimist – ei  mingit vaeva, lihtsalt hea Koskenkorva külas valmistatud viin! Oleme uhked oma töö üle, kuid me ei tee suurt kära selle ümber. Koskenkorva viina disain on inspireeritud Koskenkorva külast. Kork on valmistatud naturaalsest puidust ning Koskenkorva küla ja viljapõldusid kujutav silt on trükitud karedale paberile.
Lisainfo
Tootetüüp Maitsestatud viin
Alkoholisisaldus (%) 37.5
Kaubamärk Koskenkorva
Tootja Anora Group
Päritolumaa Soome
Pakendi tüüp Klaaspudel
Pakendi maht 70 cl
EAN 06412700511702

Ole kursis meie uudistega!


Joogikultuuri trendid, uued joogisoovitused ning kokteilide retseptid mugavalt sinu postkasti.

Liitu Joogikultuuri uudiskirjaga

Sisesta oma e-posti aadress