Koskenkorva Vodka Blueberry Juniper PET

38%vol
50 cl
Toote ID
1021576
9,99 €
19,98 € / l

Naturaalse maitsega mustikaviin, millele lisab põhjamaist maitsenüanssi kadakaekstrakt.
Koskenkorva Blueberry Juniper on maitsev ja populaarne mustikaviin naturaalsete maitsetega. Lisatud kadakaekstrakt toob välja värske Skadinaavia metsade maitse ning võimaldab toodet kasutada paljude erinevate kokteilide koostisosana.
Maitseomadused
Järelmaitses mahlakas mustikas ning pikk kadaka maitse.
Aroom
Aroomis on tunda nii mustika kui ka kadaka maitset.
Serveerimissoovitus
Sobib tarbida nii kokteilina kui puhtalt.
Tunnustus
The Spirit Business "Vodka Masters 2021" – Hõbemedal The Spirit Business "Vodka Masters 2020" – Hõbemedal The Spirit Business "Vodka Masters 2019" – Kuldmedal International Spirit Challenge 2019 – Hõbemedal
Rohkem infot
Koskenkorva viinale on antud küla nimi, kus seda valmistatakse. Meie lugu on ehe – suurepärane oskustöö Koskenkorva küla elanikelt. Mõnikord on parem hoida asjad lihtsad, et jõuda eesmärgini. Mida sa näed, seda ka saad. Koskenkorva viin on värskendavalt lihtne – see on valmistatud farmerite poolt kasvatatud odrast, mis pärineb Koskenkorva küla ümbrusest. Isegi allikavesi, mida me kasutame, on nii puhas, et see ei vaja filtreerimist – ei mingit vaeva, lihtsalt hea Koskenkorva külas valmistatud viin! Oleme uhked oma töö üle, kuid me ei tee suurt kära selle ümber. Koskenkorva viina disain on inspireeritud Koskenkorva külast. Kork on valmistatud naturaalsest puidust ning Koskenkorva küla ja viljapõldusid kujutav silt on trükitud karedale paberile. Värskendatud välimuses on säilinud äratuntavad elemendid, mis on tuttavad lojaalsele tarbijale.
Lisainfo
Tootetüüp Maitsestatud viin
Alkoholisisaldus (%) 38
Kaubamärk Koskenkorva
Tootja Anora
Päritolumaa Soome
Pakendi tüüp PET-pudel
Pakendi suurus 50 cl
EAN 06412700511511

Ole kursis meie uudistega!


Joogikultuuri trendid, uued joogisoovitused ning kokteilide retseptid mugavalt sinu postkasti.

Liitu Joogikultuuri uudiskirjaga

Sisesta oma e-posti aadress