Koskenkorva Vodka Climate Action 40% 70 cl

Laos
Toote ID
1027084
Koskenkorva Climate Action on maailma esimene viin, mis on valmistatud regeneratiivselt kasvatatud odrast.
Keskkonnasõbralikult toodetud Climate Action Vodka võitleb sõna otseses mõttes kliimamuutuste vastu ja on Altia ja Baltic Sea Action Groupi (BSAG) pikaajalise ühise koostöö tulemus.
14,99 €
21,41 € / l

Lisainfo
Tootetüüp Viin
Alkoholisisaldus (%vol) 40
Kaubamärk Koskenkorva
Tootja Anora Group
Päritolumaa Soome
Pakendi tüüp Klaaspudel
Pakendi suurus 70 cl
EAN 06412700014739
International Spirits Challenge 2022 - Hõbemedal; The Spirit Business "Vodka Masters 2021" – Kuldmedal; The International Wine & Spirit Competition 2021 – Hõbemedal.

Tarne maksumus 5,90 €. 

Tellimusele kogusummas üle 50 € postikulu ei lisandu.

Kullertarne teostatakse hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul Tallinna ja Harjumaa piires. Väljaspool Tallinnat ning Harjumaad teostatakse tarne 3 tööpäeva jooksul. Tarneaegadega saad tutvuda lähemalt siin.

Tasuta tagastus - avamata tooted võib tagastada põhjust avaldamata 14. päeva jooksul. Palun tutvu taganemistingimustega täpsemalt siin.

Müügitingimustega palun tutvu lähemalt siin.

Selge ja puhas maitse.
Regeneratiivne ehk taastav põllumajandus eemaldab atmosfäärist liigse süsinikdioksiidi (CO2) ja ladustab selle maasse. See vähendab nii süsinikdioksiidi heidet kui ka parandab bioloogilist mitmekesisust, vähendab erosiooni ja muudab mulla toitvamaks, kasvatades saagikust. Regeneratiivse põllumajanduse kasutuselevõtt kõikide maailma põllumeeste poolt aitaks atmosfäärist eemaldada ligikaudu 322 miljardit tonni CO2, mis on kümme korda rohkem kui tänane globaalne süsinikdioksiidi koguheide aastas.
Koskenkorva Vodka Climate Action sobib tarbimiseks nii puhtalt kui kokteilina.
Toggle Nav