Koskenkorva Vodka Lemon Lime Yarrow 37,5% 50 cl PET

Laos
Toote ID
1021580
Unikaalse iseloomuga vodka maitses on tunda värskeid tsitruselisi ning mõrkjat raudrohu ekstrakti. ⁠
Lemon Lime Yarrow (ingl. k. sidrun, laim ja raudrohi) värsked tsitruselised ja taimsed maitsed loovad uusi kogemusi, neid on sama lihtne kasutada nagu kõiki tsitrusemaitselisi viinasid, kuid raudrohi lisab joogile unikaalsust. Raudrohu ekstrakt on pärit Soomest, Hämeenkyröst, segades seda naturaalsete laimi ja sidruni maitsetega.
9,99 €
19,98 € / l

Lisainfo
Tootetüüp Maitsestatud viin
Alkoholisisaldus (%vol) 37.5
Kaubamärk Koskenkorva
Tootja Anora
Päritolumaa Soome
Pakenditüüp PET-pudel
Pakendi suurus 50 cl
EAN 06412700512518
International Sprits Challenge 2022 - kuldmedal, The Spirit Business "Global Vodka Masters 2022" - kuldmedal, The Spirit Business "Vodka Masters 2021" – kuldmedal, The Spirit Business "Vodka Masters 2020" – kuldmedal, International Spirit Challenge 2020 – kuldmedal (Double Gold), The Spirit Business "Vodka Masters 2019" – kuldmedal, International Spirit Challenge 2019 – hõbemedal

Tellimusele kogusummas üle 50 € postikulu ei lisandu. 

Enne kella 13.00 tehtud tellimused tarnitakse Tallinna ja Harjumaa piires järgmise tööpäeva jooksul. Väljaspool Tallinnat ning Harjumaad teostatakse tarne 3 tööpäeva jooksul. Tarneaegadega saad tutvuda lähemalt siin.

Tasuta tagastus - avamata tooted võib tagastada põhjust avaldamata 14. päeva jooksul. Palun tutvu taganemistingimustega täpsemalt siin.

Müügitingimustega palun tutvu lähemalt siin.

Maitses on tunda värskeid tsitruselisi, järelmaitses kerget mõrudust.
Tarbimiseks puhtalt jääga või segatuna toonikuga.
Koskenkorva viinale on antud küla nimi, kus seda valmistatakse. Meie lugu on ehe – suurepärane oskustöö Koskenkorva küla elanikelt. Mõnikord on parem hoida asjad lihtsad, et jõuda eesmärgini. Mida sa näed, seda ka saad. Koskenkorva viin on värskendavalt lihtne – see on valmistatud farmerite poolt kasvatatud odrast, mis pärineb Koskenkorva küla ümbrusest. Isegi allikavesi, mida me kasutame, on nii puhas, et see ei vaja filtreerimist – ei mingit vaeva, lihtsalt hea Koskenkorva külas valmistatud viin! Oleme uhked oma töö üle, kuid me ei tee suurt kära selle ümber. Uue Koskenkorva viina disain on inspireeritud Koskenkorva külast. Kork on valmistatud naturaalsest puidust ning Koskenkorva küla ja viljapõldusid kujutav silt on trükitud karedale paberile. Värskendatud välimuses on säilinud äratuntavad elemendid, mis on tuttavad lojaalsele tarbijale.
Toggle Nav