Koskenkorva Vodka Lemon Lime Yarrow PET

38%vol
50 cl
Toote ID
1021580
9,99 €
19,98 € / l

Unikaalse iseloomuga vodka maitses on tunda värskeid tsitruselisi ning mõrkjat raudrohu ekstrakti. ⁠
Lemon Lime Yarrow (ingl. k. sidrun, laim ja raudrohi) värsked tsitruselised ja taimsed maitsed loovad uusi kogemusi, neid on sama lihtne kasutada nagu kõiki tsitrusemaitselisi viinasid, kuid raudrohi lisab joogile unikaalsust. Raudrohu ekstrakt on pärit Soomest, Hämeenkyröst, segades seda naturaalsete laimi ja sidruni maitsetega.
Maitseomadused
Maitses on tunda värskeid tsitruselisi, järelmaitses kerget mõrudust.
Serveerimissoovitus
Tarbimiseks puhtalt jääga või segatuna toonikuga.
Tunnustus
International Sprits Challenge 2022 - kuldmedal, The Spirit Business "Global Vodka Masters 2022" - kuldmedal, The Spirit Business "Vodka Masters 2021" – kuldmedal, The Spirit Business "Vodka Masters 2020" – kuldmedal, International Spirit Challenge 2020 – kuldmedal (Double Gold), The Spirit Business "Vodka Masters 2019" – kuldmedal, International Spirit Challenge 2019 – hõbemedal
Rohkem infot
Koskenkorva viinale on antud küla nimi, kus seda valmistatakse. Meie lugu on ehe – suurepärane oskustöö Koskenkorva küla elanikelt. Mõnikord on parem hoida asjad lihtsad, et jõuda eesmärgini. Mida sa näed, seda ka saad. Koskenkorva viin on värskendavalt lihtne – see on valmistatud farmerite poolt kasvatatud odrast, mis pärineb Koskenkorva küla ümbrusest. Isegi allikavesi, mida me kasutame, on nii puhas, et see ei vaja filtreerimist – ei mingit vaeva, lihtsalt hea Koskenkorva külas valmistatud viin! Oleme uhked oma töö üle, kuid me ei tee suurt kära selle ümber. Uue Koskenkorva viina disain on inspireeritud Koskenkorva külast. Kork on valmistatud naturaalsest puidust ning Koskenkorva küla ja viljapõldusid kujutav silt on trükitud karedale paberile. Värskendatud välimuses on säilinud äratuntavad elemendid, mis on tuttavad lojaalsele tarbijale.
Lisainfo
Tootetüüp Maitsestatud viin
Alkoholisisaldus (%) 38
Kaubamärk Koskenkorva
Tootja Anora
Päritolumaa Soome
Pakendi tüüp PET-pudel
Pakendi suurus 50 cl
EAN 06412700512518

Ole kursis meie uudistega!


Joogikultuuri trendid, uued joogisoovitused ning kokteilide retseptid mugavalt sinu postkasti.

Liitu Joogikultuuri uudiskirjaga

Sisesta oma e-posti aadress