Koskenkorva „Liqueur Master 2021"
Koskenkorva „Liqueur Master 2021"

Koskenkorva liköörid pälvisid taaskord „Liqueur Master“ tiitlid!

Koskenkorva Lemon, Ginger ja Minttu liköörid hinnati The Spirit Business pimemaitsemise võistlusel „Liqueur Master 2021“ medalitega.

The Spirit Business pimemaitsemise võistlusel „Liqueur Masters“ osalevad tooted on muutunud viimastel aastatel üha innovaatilisemateks. Tootjad püüavad igal moel tarbijaid üllatada, kasutades likööride koostises uusi ning põnevaid komponente. 

„Huvitav on näha, et aina enam tootjaid otsivad värskemaid maitseid ja tekstuure, proovides tuua likööridesse värskust ja kergust. Ilmselt mõeldakse täna moes olevatele värsketele kokteilidele ja sellele, kuhu likööride kategooria suundumas on,“ kommenteeris zürii liige Dimple Athavia.

Võrreldes eelnevate aastatega on ka likööride kvaliteet oluliselt tõusnud. Liqueur Masters võistlusel osalenud liköörid ei ole kunagi varem olnud niivõrd naturaalsete ja puhaste maitsetega.

Koskenkorva liköörid võitsid medaleid mitmetes kategooriates: Fruit, Mint, Confectionary, Coffee. 

Koskenkorva Lemon ja Ginger – Liqueur Masters

•    Koskenkorva Lemon - Masters Medal
•    Koskenkorva Ginger - Masters Medal 
•    Koskenkorva Rhubarb - Silver Medal   

Koskenkorva Lemon likööri kirjeldasid žürii liikmed kui heas tasakaalus happesusega, värske sidurni aroomiga, kergelt soolakat ja mõrkjat likööri. 

Koskenkorva Ginger liköör avaldas muljet oma naturaalse ingveri maitsega. „Ingveri mahlane, magus-vürtsikas maitse on täielikus tasakaalus värskete ingveri nootidega, särtsaka järelmaitsega“, kirjeldasid kohtunikud Ginger likööri.

Koskenkorva likööride perekonna uusim liige, Rhubarb, pälvis võistlusel auväärse hõbemedali. Rhubarb on täidlane ja kergelt magus kooslus ehedast ja hapukast rabarberist ning mahlasest granaatõunast.  

Liköörid võitsid medalid „Fruit“ kategoorias.

Koskenkorva Minttu – Liqueur Master

Žürii liikmed tunnustasid Koskenkorva Minttu likööri meeldivat maitset ning vürtsikust. Minttu on värske ja jahe kombinatsioon põhjamaa piparmündist ja kargest magususest. Minttu liköör võitis medali ”Mint” kategoorias. 

Salmiakki ja Espresso – Gold Medal

Koskenkorva Salmiakki võitis võistlusel ” Confectionary” kategoorias kuldmedali. Liköör on vürtsika lagritsamaitseline, milles on tunda ka kerget soolasust. 

Koskenkorva Espresso võitis „Coffee“ kategoorias kuldmedali. Täidlase kohvi maitsega likööri täiustavad tumeda šokolaadi ja karamelli mahlakad noodid.

 

Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi