Koskenkorva medalid

Koskenkorva pälvis mitmeid medaleid IWSC, ISC ja Spirits Business võistlustel

Koskenkorva võitis üle kahekümne medali rahvusvaheliselt tunnustatud kange alkoholi hindamise võistlustel.

IWSC, ISC ja Spirits Business konkursid põhinevad rangel ja sõltumatul pimemaitsemise hindamisprotsessil. Maailma juhtivad kangete alkohoolsete jookide tootjad tunnustavad nimetatud konkursside auhindu kui rahvusvahelise kvaliteedi standardit.

Koskenkorva Vodka Original - "Gold"

Koskenkorva Vodka Original hinnati Spirits Business Vodka Masters võistlusel, Skandinaavia kategoorias, taaskord kuldmedali vääriliselt. Lisaks võidetud kuldmedalile kannab Koskenkorva Vodga Original ka "Vodka Master 2019" märgist.Koskenkorva Vodka on valmistatud odrast, mis pärineb kõige põhjapoolsemast piirkonnast ning puhtast filtreerimata põhjaveest. Puhtad koostisosad annavad Koskenkorvale rafineeritud pehme maitse.

Koskenkorva Lemon Lime Yarrow - „Double Gold“

Koskenkorva Vodka Lemon Lime Yarrow võitis International Spirits Challenge 2020 (ISC) võistlusel „Double Gold“ medali, mis on kuldmedaliga võrreldes prestiižem ning antakse tootjale erakordselt kõrgete punktide eest. Sel aastal oli võistlusel üle 1700 osaleja ligi 70 riigist. Lemon Lime Yarrow Voka on naturaalse sidruni-laimi maitsega, millele lisab kerget mõrudust raudrohu ekstrakt. 

Koskenkorva Salmiakki - „Gold“

Koskenkorva Salmiakki liköör hinnati International Wine and Spirit Competition (IWSC) võitslusel kuldmedalmedali vääriliselt. Liköör on vürtsika lagritsamaitsega, mille järelmaitses on tunda kerget soolasust.

Liköör on rikkaliku, elava ning soolase lagritsa maitsega. Intensiivne ning ehe, suurepärane.                            Kohtuniku kommentaar likööri degusteerimisel.  

Koskenkorva 7 Botanicals – „Master“

2020. aastal lansseeritud uus ja innovaatiline Koskenkorva 7 Botanicals Vodka hinnati The Spirits Business võistlusel „Master“ medaliga. Koskenkorva 7 Botanicals Vodka on suvine kooslus seitsmest erinevast taimest ja lillest. Värske maitseprofiiliga vodkas on tunda tsitruselisi, mõrkjaid maitsetaimi ning kergelt magusaid lillelisi noote.

Koskenkorva medalid

Koskenkorva auhinnad võistlustel:

International Wine and Spirit Competition (IWSC)

Rohkem infot: https://www.iwsc.net/

International Spirits Challenge 2020 (ISC)

Rohkem infot: https://www.internationalspiritschallenge.com/2020/en/page/2020-results

Spirits Business Vodka Masters

Rohkem infot: https://www.thespiritsbusiness.com/2020/09/the-vodka-masters-2020-results/

  1. joogikultuur/Koskenkorva-Organic-Vodka-joogikultuur
    Koskenkorva Vodka Organic 37,5% 70 cl
    Vodka Master tiitliga hinnatud Koskenkorva Vodka Organic toodetakse jätkusuutlikul viisil kõrge-kvaliteedilisest toorainest.
    13,99 €
15
11
11
11
11
11
11
11
11
11
11
11
11
11
11
11

Ole kursis meie uudistega!


Joogikultuuri trendid, uued joogisoovitused ning kokteilide retseptid mugavalt sinu postkasti.

Liitu Joogikultuuri uudiskirjaga

Sisesta oma e-posti aadress