Koskenkorva Vodka Sauna Barrel PET

37.5%vol
50 cl
Toote ID
1021584
9,99 €
19,98 € / l

Sauna Barrel on saanud inspiratsiooni Soome sauna kuumusest ja suitsust.
Koskenkorva Vodka Sauna Barrel on täiesti uus viis vaadata viina – see on põletatud tammevaatides hoitud viin, mis teeb temast teistest viinadest selgelt eristuva joogi – burbooni meenutava maitse ja aroomiga, vihjega tõrva- ning tammemaitsele.
Maitseomadused
Maitses tunda tõrv, suits, tamm.
Serveerimissoovitus
Sobib tarbida nii kokteilina kui puhtalt. Kokteilisoovitus: Täida pikk klaas jääga, lisa klaasi 4 cl Koskenkorva Sauna Barrel viina, laimiviil ja vala peale Ginger Ale'i, sega kompnendid omavahel ja naudi.
Tunnustus
The Spirit Business "Global Vodka Masters 2022" - Master, The Spirit Business "The Vodka Masters 2021" - kuldmedal
Rohkem infot
Koskenkorva viinale on antud küla nimi, kus seda valmistatakse. Meie lugu on ehe – suurepärane oskustöö Koskenkorva küla elanikelt. Mõnikord on parem hoida asjad lihtsad, et jõuda eesmärgini. Mida sa näed, seda ka saad. Koskenkorva viin on värskendavalt lihtne – see on valmistatud farmerite poolt kasvatatud odrast, mis pärineb Koskenkorva küla ümbrusest. Isegi allikavesi, mida me kasutame, on nii puhas, et see ei vaja filtreerimist – ei  mingit vaeva, lihtsalt hea Koskenkorva külas valmistatud viin! Oleme uhked oma töö üle, kuid me ei tee suurt kära selle ümber.Uue Koskenkorva viina disain on inspireeritud Koskenkorva külast. Kork on valmistatud naturaalsest puidust ning Koskenkorva küla ja viljapõldusid kujutav silt on trükitud karedale paberile. Värskendatud välimuses on säilinud äratuntavad elemendid, mis on tuttavad lojaalsele tarbijale.
Lisainfo
Tootetüüp Maitsestatud viin
Alkoholisisaldus (%) 37.5
Kaubamärk Koskenkorva
Tootja Anora
Päritolumaa Soome
Pakendi tüüp PET-pudel
Pakendi suurus 50 cl
EAN 06412700513515

Ole kursis meie uudistega!


Joogikultuuri trendid, uued joogisoovitused ning kokteilide retseptid mugavalt sinu postkasti.

Liitu Joogikultuuri uudiskirjaga

Sisesta oma e-posti aadress