Larsen Cooper’s Selection #02 VSOP Nordic Oak

40%vol
50 cl
Toote ID
1026329
25,99 €
51,98 € / l
Elegantne ja pehme konjak, mis on tulvil magusat vaniljet, mida omakorda täiendavad Broderies’-le omased elegantsed ja õrnad aroomid – jasmiin, pärnaõied ja magus virsik.
Larsen Cooper’s Selection erikollektsioon on loodud tunnustamaks konjakivaatide tootmise kunsti ja rõhutamaks konjakivaatide olulisust konjaki kvaliteedile ja maitseprofiilile.
Maitseomadused
Elegantne ja pehme maitse, tulvil magusat vaniljet, mida omakorda täiendavad jasmiini, pärnaõite ja virsiku noodid. 
Serveerimissoovitus
Soovitame tarbida puhtalt, toatemperatuuril.
Rohkem infot
Larsen Cooper’s Selection sarja teine konjak on limiteeritud koguses toodetud #02 VSOP Nordic Oak. Selle erilise konjaki maitset kujundavad eelkõige laagerdumine Rootsis, Sodermalmlandi maakonnas valmistatud tammevaatides ja Broderies’ piirkonnast pärit viinamarjad. Vaatide tootmine nõuab suurt professionaalsust ning kogemust. Iga konjakivaat valmib käsitööna. Vaadimeister on kui kunstnik, kelle loomingus peegelduvad tema anne, teadmised, kogemused ja isikupära. Puidu valik, põletamise intensiivsus (charring) ja muud nüansid annavad konjakivaadile spetsiifilised omadused, mis omakorda mõjutavad konjaki aroomi- ja maitseprofiili. Vaatide tootmiseks kasutatakse ainult kohalikku tammesorti Quercus Robur, mis on pärit Hogsjo ümbruses asuvatest jätkusuutlikult kasvatatud metsadest. Rootsi vaatide eripäraks võrreldes Prantsuse konjakivaatidega on väiksem tanniinide eraldumine ja vaatidest irduv ilmekas vanilje aroom.
Lisainfo
Tootetüüp Konjak
Alkoholisisaldus (%) 40
Kaubamärk Larsen
Tootja LARSEN
Päritolumaa Prantsusmaa
Pakendi tüüp Klaaspudel
Pakendi suurus 50 cl
EAN 06412703013142

Ole kursis meie uudistega!


Joogikultuuri trendid, uued joogisoovitused ning kokteilide retseptid mugavalt sinu postkasti.

Liitu Joogikultuuri uudiskirjaga

Sisesta oma e-posti aadress