Larsen VSOP Sneaker Edition 40% 70 cl

Laos
Toote ID
1029894
Eksklusiivne ja väljapaistva pakendidisainiga Larsen VSOP Sneaker Edition on inspireeritud tänapäeva kultusobjektist - sneakers’itest ehk tossudest.
39,99 €
57,13 € / l

Lisainfo
Tootetüüp Konjak
Alkoholisisaldus (%vol) 40
Kaubamärk Larsen
Tootja LARSEN
Päritolumaa Prantsusmaa
Pakenditüüp Klaaspudel
Pakendi suurus 70 cl
Suhkrusisaldus (g/l) 70
EAN 03272510000383

Tellimusele kogusummas üle 50 € postikulu ei lisandu.

Enne kella 13.00 tehtud tellimused tarnitakse Tallinna ja Harjumaa piires järgmise tööpäeva jooksul. Väljaspool Tallinnat ning Harjumaad teostatakse tarne 3 tööpäeva jooksul. Tarneaegadega saad tutvuda lähemalt siin.

Tasuta tagastus - avamata tooted võib tagastada põhjust avaldamata 14. päeva jooksul. Palun tutvu taganemistingimustega täpsemalt siin.

Müügitingimustega palun tutvu lähemalt siin.

Legendaarset värskust ja iseloomulikku puuviljast maitset tasakaalustavad tammenüansid, andes pika järelmaitse.
Sobib nautimiseks puhtalt toatemperatuuril või kokteilide koostisosana.
Aroomis tulevad esile kristalliseerunud puuviljad ja vürtsid, mida täiendavad kuivatatud viigimarjade, kaneeli ja vanilje vihjed.
Larsen’i eksklusiivne eriväljalase Larsen Sneaker Edition on inspireeritud sneakers’itest ehk tossudest. Tossud pole juba ammu pelgalt spordijalatsid, vaid on kujunenud tarbekaubast kaasaegse kultuuri ikooniks. Sneakers’eid võib kohata spordisaalis, kontoristes, pidulikel galadel ning kõrgmoe catwalk’idel. Sneakers’ite teekond kultusobjektiks on tuginenud suuresti avatusele, julgusele ja innovatiivsusele. Needsamad põhimõtted on kõrgelt hinnatud Larseni konjakimajas juba alates selle loomisest. Siit sündis ka idee luua Larsen Sneakers Edition, julge ja eristuva pakendiga konjak, mis kannab endas värsket ja nooruslikku energiat.
Toggle Nav