Larsen V.S.O.P 40% 100 cl

Laos
Toote ID
1025169
Larsen VSOP konjaki elegantset puuviljast maitset tasakaalustavad täiuslikult tammenüansid.
Larsen VSOP kannab endas Larseni algupärast stiili – ülimalt elegantne ja puuviljane maitseprofiil saavutatakse tänu erilisele, ilma setteta destillatsiooni-protsessile, mis aitab säilitada viinamarjade algupärast puuviljast aroomi ning mille tulemuseks on ülimalt peenekoeline eaux-de-vie.
49,99 €
49,99 € / l

Lisainfo
Tootetüüp Konjak
Alkoholisisaldus (%vol) 40
Kaubamärk Larsen
Tootja LARSEN
Päritolumaa Prantsusmaa
Pakenditüüp Klaaspudel
Pakendi suurus 100 cl
EAN 03272512001012
The Spirit Business "Global Cognac Masters 2023" - kuldmedal

Tellimusele kogusummas üle 50 € postikulu ei lisandu.

Enne kella 13.00 tehtud tellimused tarnitakse Tallinna ja Harjumaa piires järgmise tööpäeva jooksul. Väljaspool Tallinnat ning Harjumaad teostatakse tarne 3 tööpäeva jooksul. Tarneaegadega saad tutvuda lähemalt siin.

Tasuta tagastus - avamata tooted võib tagastada põhjust avaldamata 14. päeva jooksul. Palun tutvu taganemistingimustega täpsemalt siin.

Müügitingimustega palun tutvu lähemalt siin.

Legendaarset värskust ja iseloomulikku puuviljast maitset tasakaalustavad täiuslikult tammenüansid, andes pika järelmaitse.
Larsen VSOP valmistamisel kasutatakse vaid ülima hoolikusega valitud eaux-de-vie-sid, mis on laagerdunud tammevaatides minimaalselt neli aastat.
Soovitame tarbida puhtalt, toatemperatuuril.
Larsen VSOP-l on intensiivne aroom, milles on segu kristalliseerunud puuviljadest ja vürtsidest, täiendatud kuivatatud viigimarja, kaneeli ja vanilje vihjetega.
Larseni konjakimaja looja Jens Reidar Larsen asutas Larseni konjakimaja 1926. Ühtlasi pani ta aluse Larseni konjakite kuulsale ja unikaalsele stiilile, milles on esiplaanil puhtus, elegantsus ja puuviljasus.
Toggle Nav