Larsen V.S.O.P 40 % 35 cl karbiga

Laos
Toote ID
1026687
Larsen VSOP konjaki elegantset puuviljast maitset tasakaalustavad täiuslikult tammenüansid.
Larsen VSOP kannab endas Larseni algupärast stiili – ülimalt elegantne ja puuviljane maitseprofiil saavutatakse tänu erilisele, ilma setteta destillatsiooni-protsessile, mis aitab säilitada viinamarjade algupärast puuviljast aroomi ning mille tulemuseks on ülimalt peenekoeline eaux-de-vie.
21,99 €
62,83 € / l

Lisainfo
Tootetüüp Konjak
Alkoholisisaldus (%vol) 40
Kaubamärk Larsen
Tootja LARSEN
Päritolumaa Prantsusmaa
Pakendi tüüp Klaaspudel kinkekarbis
Pakendi suurus 35 cl
EAN 03272512000350
The Spirit Business "Global Cognac Masters 2023" - kuldmedal

Tarne maksumus 5,90 €. 

Tellimusele kogusummas üle 50 € postikulu ei lisandu.

Kullertarne teostatakse hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul Tallinna ja Harjumaa piires. Väljaspool Tallinnat ning Harjumaad teostatakse tarne 3 tööpäeva jooksul. Tarneaegadega saad tutvuda lähemalt siin.

Tasuta tagastus - avamata tooted võib tagastada põhjust avaldamata 14. päeva jooksul. Palun tutvu taganemistingimustega täpsemalt siin.

Müügitingimustega palun tutvu lähemalt siin.

Legendaarset värskust ja iseloomulikku puuviljast maitset tasakaalustavad täiuslikult tammenüansid, andes pika järelmaitse.
Larsen VSOP valmistamisel kasutatakse vaid ülima hoolikusega valitud eaux-de-vie-sid, mis on laagerdunud tammevaatides minimaalselt neli aastat.
Soovitame tarbida puhtalt, toatemperatuuril.
Larsen VSOP-l on intensiivne aroom, milles on segu kristalliseerunud puuviljadest ja vürtsidest, täiendatud kuivatatud viigimarja, kaneeli ja vanilje vihjetega.
Larseni konjakimaja looja Jens Reidar Larsen asutas Larseni konjakimaja 1926. Ühtlasi pani ta aluse Larseni konjakite kuulsale ja unikaalsele stiilile, milles on esiplaanil puhtus, elegantsus ja puuviljasus.
Toggle Nav