Let´s Drink Better!

Let´s Drink Better!

Tänapäeva joogikultuur on muutumas. Üha enam on alkoholi tarbimine sotsiaalne tegevus, mida nauditakse mõõdukalt. Omavahel kombineeritakse hea söök ja jook, pidustused ja traditsioonid.

Meie eesmärk on toetada uut vastutustundlikku joogikultuuri loomist selle kõige paremas mõistes ning ennetada alkoholi kuritarvitamist. 

Muudame joogikultuuri

Altia eesmärk on luua ja arendada uut ning vastutustundlikku põhjamaist joogikultuuri. Meie ettevõttel on kindel eesmärk: Let´s Drink Better. See tähendab kvaliteedi eelistamist kvantiteedile, mõõdukat tarbimist ning rohkem teadlikumaid valikuid. Tänapäeva tarbija hoolib oma tervisest ja on üha teadlikum tarbija, seetõttu eelistatakse ja väärtustatakse alkohoolsete jookide valikul kvaliteetsemat toodet. 

Let´s Drink Better!

Meie suund tootearenduses on: Let´s Drink Better. See tähendab, et toote loomisel küsime endalt, kas uus toode turul pakub tarbijale keskkonnasõbralikku valikut või toob kasu vaid tootjale? Kas jook on orgaaniliselt toodetud, kas koostisosad pärinevad võimalikult lähedalt või on 100% kodumaine? Samuti oleme oma tootevalikut laiendamas pidevalt kergemate ja alkoholivabade jookidega. 

Tarbime teadlikult ja teeme seda mõõdukalt. Let´s Drink Better!

Toggle Nav