Louis Roederer hinnati

Louis Roederer hinnati "Parim šampanjamaja 2022" tiitliga!

Louis Roederer võitis kolmandat aastat järjest Drinks International konkursil „The World´s Most Admired Champagne Brand“ tiitli.

Drinks International viis ka sel aastal läbi parima šampanjamaja konkursi. Hindamisel osales üle 300 veinieksperdi üle maailma ning võistluse tase oli äärmiselt kõrge. Kõik šampanjad, mis võistluses osalesid, on kogu maailmas hinnatud oma kõrge kvaliteedi poolest. 

„Louis Roederer on kolmel järjestikusel aastal pälvinud parima šampanjamaja esikoha tiitli, mida ükski teine bränd pole varem saavutanud. See on raske töö tulemus, mille eesmärk on täiendada pidevalt nii viinamarjaistanduse majandamist kui ka veinivalmistamist,“ kommenteerib Giles Fallowfield, Drinks International ajakirjast.

Hindamisel arvestati järgmist:

- Šampanja kvaliteet ja olemus. Erilist tähelepanu pöörati tootja „non vintage“ šampaniale „Brut Premier“. - Kogu brändi olemus ning turundus. - Hinna ja kvaliteedi suhe – kas hind on õigustatud? - Kui kõrgelt hinnatakse brändi maailmas?

Louis Roederer Cristal 2012

Louis Roederer – maailma parim šampanjabränd 2022

Roederer on ainuke bränd, mis on viimase 5 aasta jooksul hinnatud 4 parima šampanja brändi hulka ning võitnud 3 aastat järjest esikoha. Nii kõrgete hinnangute saamiseks peab bränd ise olema pidevalt arenev ning innovaatilise lähenemisega.

Louis Roederer hoiab eriti hoolikalt oma viinamarja aedu, kasutades biodünaamilise põllumajanduse põhimõtteid. Roedereri šampanja valmistamise põhimõte „käsikäes koos loodusega“ ei ole lihtsalt turunduslik loosung. Roederer lõpetas herbitsiitide kasutamise juba 20. a tagasi, põlluharimine toimub täielikult käsitsi ning peale biodünaamilise komposti ei kasutata ühtegi väetist.

Parima šampanjamaja konkursi kohta leiad rohkem infot siit.

Toggle Nav