Matua Rose

13.5%vol
75 cl
Toote ID
1025401
10,99 €
14,65 € / l

Marjane ja värske roosa vein.
Matua on kõige enam rahvusvahelist tunnustust pälvinud Uus-Meremaa veinimaja, mis on suunanäitajaks kogu piirkonna veini valmistamise arengus!
Maitseomadused
Maitselt marjane, värske ja kuiv, ilusa mahlaka järelmaitsega.​
Serveerimissoovitus
​Mango salat, tiigerkrevetid, praetud kala. Serveerimistemperatuur 8°C.  PS! Parimat temperatuuri aitab tuvastada „Chill Check“ märge etiketil: Aseta Matua Rosé vein külmkappi,sügavkülmikusse või veinicoolerisse. Kui vein on saavutanud õige temperatuuri, muutub etiketil olev valge lumehelbe märgis siniseks.
Rohkem infot
Matua brändi ja veinimaja loojad olid vennad Bill and Ross Spence, kes mängisid väga olulist rolli kogu Uus-Meremaa veininduse jaoks. Nimelt olid nad esimesed, kes istutasid 1974.a 240 puud Sauvignon Blanc-i Uus-Meremaa pinnale. Nende esimene saak oli imeväike, andes tulemuseks kõigest 300 liitrit veini. Veinimaja oli siis Matua Road aadressil Aucklandi juures. Sealt saadi ka nime jaoks inspiratsiooni - Matua (pärismaalaste näotätoveering), mis tähendab tõlkes "pere pea" ja "esimene". Matua Rose puhul kasutatkse peamiselt Pinot Noir sorti, mis korjatakse öösel jahedas ja pressitakse õrnalt, et vein saaks võimalikult marjane. Vein segatakse ja laagerdub setetel, mis lisab iseloomu.​
Lisainfo
Tootetüüp Roosa vein
Alkoholisisaldus (%) 13.5
Allergeenid AU
Kaubamärk Matua
Tootja Matua
Päritolumaa Uus-Meremaa
Viinamarjasort Merlot, Sauvignon Blanc, Pinot Noir
Maitse Kuiv
Pakendi tüüp Klaaspudel
Pakendi maht 75 cl
EAN 09415305000753

Ole kursis meie uudistega!


Joogikultuuri trendid, uued joogisoovitused ning kokteilide retseptid mugavalt sinu postkasti.

Liitu Joogikultuuri uudiskirjaga

Sisesta oma e-posti aadress