Meist
Altia on juhtiv alkohoolsete jookide tootja ning turustaja Skandinaavias ja Baltikumis. Me toodame, impordime ning turustame nii enda kui partnerite tooteid. Lisaks ekspordime alkohoolseid jooke ligikaudu 30-le erinevale turule Euroopas, Aasias ning Põhja-Ameerikas.

Meie olulisemad kaubamärgid on Saaremaa Vodka, Saaremaa Gin, Koskenkorva, Larsen, O.P. Anderson, Chill Out ning Aperol. Altiale kuulub konjakimaja Prantsusmaal Cognac piirkonnas, kus toodame tunnustatud konjakeid nagu Larsen, Renault ning Grönstedts.

Lisaks tootmisele, ekspordile ning impordile, tegutseme ka tööstussektoris. Kolmandik odrast läheb kasutusse loomasöödana ning 36% kasutatakse tärklise tootmiseks näiteks pakenditööstusele. Odraaganad kasutatakse biokütusena ära Altia jõujaamas, mille toodetud auru kasutatakse destilleerimiseks. Energiatootmises tekkinud tuhka kasutatakse väetisena.
2019. a märtsist kannab Koskenkorva Vodka rohelist märgist, kuna Koskenkorva piiritusetehases on hästi korraldatud bio- ja ringmajandus.
Oleme võtnud südameasjaks Läänemere ja teiste veekogude kaitsmise, propageerides jätkusuutlikku põllumajandust.

Altia Eesti on põhjamaise joogikultuuri edendaja Eestis.
Meie eesmärk on luua ja arendada uut ning vastutustundlikku põhjamaist joogikultuuri.
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi