Sunset over Nordic islands

Miks osta Joogikultuuri e-poest?

Joogikultuuri e-poest leiad maailmatasemel joogivaliku turu parima hinnaga. Meil on turvalised maksemeetodid, tasuta tagastus ning tasuta tarne tellimustele kogusummaga üle 50 €.

Turu parim hind

Joogikultuur.ee veebipoest leiad laia valiku tunnustatud kaubamärkide tooteid alati parima hinnaga. See tähendab, et tooted on saadaval parima kauplustes pakutava hinnaga. Näiteks, kui Saaremaa RHU Gin maksab kauplustes 9,99, siis Joogikultuuri e-poes on toode saadaval just selle hinnaga.

Tasuta tarne tellimustele üle 50 €

Kõik tellimused toimetatakse kohale sinule sobival ajal ning kohas. Kullerteenuse maksumus on 5,90 €, mis lisandub tellimusele. Tellimustele kogusummaga üle 50 € postikulu ei lisandu ning kaubad toimetatakse kohale tasuta. Tarneinfoga saad lähemalt tutvuda siin.

Tasuta tagastus

Joogikultuuri e-poest ostetud tooted on võimalik tagastada 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist. Tagasimaksed teostab Anora Estonia 14 päeva jooksul alates tagastatud kauba kättesaamisest. Tagastuse transpordi maksumuse tasub Anora Estonia AS. Loe täpsemalt tagastuse kohta siin.

Tunnustatud kaubamärgid

Joogikultuuri e-poes on saadaval kogu Anora Grupi lai sortiment. Anora on tuntud oma ainulaadsete kaubamärkide poolest, millest on saanud Põhjamaade kultuuri ja traditsioonide oluline osa. Olulisemad kaubamärgid on laialt tuntud Saaremaa Gin, Saaremaa Vodka, Koskenkorva Vodka, O.P. Anderson Aquavit, Larsen Cognac, Blossa Glögg ja Chill Out veinid. Väga uhke ja eksklusiivse valikuga on esindatud ka šampanjad. Lisaks on valikus tekiilad, bitterid, liköörid, valmiskokteilid, veinid jpm.

Alkoholivabade jookide kategoorias säravad 100% naturaalsed Double Dutch toonikud ning Ish Spirits destillaadid, Ish Spirits kokteilijoogid ning vahuveinid.

Turvalised maksemeetodid

Joogikultuuri e-poest ostetud kauba eest on võimalik tasuda pangalingi kaudu ning Visa või MasterCard pangakaardiga. Pangalinkide teenust pakub meie partner Adyen N.V.

Klienditugi

Oleme sinu jaoks olemas! Kui sul on küsimusi tellimuse osas, soovid täpsemalt teada toodete või tagastuse kohta, saada meile julgelt e-kiri. Vastame sinu päringule esimesel võimalusel.

Lai valik kokteilide retsepte ning nõuandeid

Kui meelepärased tooted on välja valitud, leiad Joogikultuur.ee lehelt väärt nõuandeid ka jookide parimaks nautimiseks ja kokteilide valmistamiseks. Kui soovid olla kursis Joogikultuuri värskete trendidega, uute joogisoovituste ja kokteilidega, liitu meie uudiskirjaga! Liituda saad lehe all olevas uudiskirja vormis.

Toggle Nav