Joogikultuur
Joogikultuur

Mis on "Joogikultuur" keskkond?

Joogikultuur on koht, kust tasub otsida informatsiooni nii jookide kui ka nende segamise kohta. Iga söögiga on kaasas joogisoovitus ja vastupidi. Soovime olla tõeliselt praktiliseks ja inspireerivaks kaaslaseks kõigile, kes tunnevad huvi joogikultuuri vastu selle kõige paremas mõttes.
Joogikultuur

 

Joogikultuur.ee on leht, mis on palju enamat kui alkohoolsed joogid – me soovisime luua tõeliselt praktilist keskkonda, mille abil parimal võimalikul viisil tuua joogikultuur koos söögi ja silmaringi laiendava informatsiooniga nendeni, kes usuvad, et alkohol pole mitte kuritarvitamiseks, vaid mõõdukalt nauditav kultuurne osa inimeseks olemisest.

Joogikultuur.ee lehele oleme kogunud valiku retsepte parimatelt kokkadelt nii siit kui Skandinaaviast. Me täiendame oma kollektsiooni pidevalt. Iga söögiga on kaasas joogisoovitus ja vastupidi – ikka selleks, et pakkuda täiuslikku maitseelamust. Sest nii nagu jook, on ka söök lahutamatu osa kultuurist.

Joogikultuur

 

Joogikultuur.ee on koht, kust tasub otsida informatsiooni nii jookide kui ka nende segamise kohta. Nii Eesti kui ka lähimaade parimad baarmenid ja sommeljeed on andnud meile lubaduse koostööks. Me tahame olla tõeliselt praktiliseks ja inspireerivaks kaaslaseks kõigile, kes tunnevad huvi joogikultuuri vastu selle kõige paremas mõttes.

Joogikultuur
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi