Nederburg The Anchorman

Laos
Toote ID
1018781
Värske ja mineraalse maitsega vein.
16,99 €
22,65 € / l

Lisainfo
Tootetüüp Valge vein
Alkoholisisaldus (%vol) 13.5
Kaubamärk Nederburg
Tootja Distell Ltd.
Päritolumaa Lõuna-Aafrika
Viinamarjasort Chenin Blanc
Maitse BRUT
Pakenditüüp Klaaspudel
Pakendi suurus 75 cl
Suhkrusisaldus (g/l) 3.97
EAN 06001108062741

Tellimusele kogusummas üle 50 € postikulu ei lisandu.

Enne kella 13.00 tehtud tellimused tarnitakse Tallinna ja Harjumaa piires järgmise tööpäeva jooksul. Väljaspool Tallinnat ning Harjumaad teostatakse tarne 3 tööpäeva jooksul. Tarneaegadega saad tutvuda lähemalt siin.

Tasuta tagastus - avamata tooted võib tagastada põhjust avaldamata 14. päeva jooksul. Palun tutvu taganemistingimustega täpsemalt siin.

Müügitingimustega palun tutvu lähemalt siin.

Maistelt kuiv, värske, mineraalne, kergelt tammine, ilusa struktuuriga ja pika järelmaitsega.
Sobib hästi valge kalaga, linnulihaga. Serveerimistemperatuur 12 °C.
Nederburg on loodud 1791. aastal hollandlase Philippus Wolvaart’i poolt ja on tänaseks Lõuna-Aafrika enim auhinnatud veinikoda. Veinikoda asub Paarl’i südames, mis on tähtsaim veinitootmispiirkond Lõuna-Aafrikas. Nederburg Heritage Heroes on gurmeeveinide sari käsitsi korjatud viinamarjadest piirkonna parimatest istandustest Paarlis. Igal veinil on oma lugu veinimaja ajaloos olulist rolli omanud asutajaliikmest. The Anchorman on tehtud asutaja Philippus Wolvaart’i mälestuseks, kes oli Lõuna-Aafrikas üks esimestest Chenin Blanc sordi kasvatajatest. Vein kääritamine toimub 300liitristes tammevaatides ning on enne pudeldamist 9 kuud setetel laagerdunud. Tootefotol märgitud aastakäik on illustratiivne, see võib erineda müügil olevast aastakäigust. Aastakäikude kohta küsi lisainfot joogikultuur@anora.com
Toggle Nav