Negrita
Negrita

Negrita

Negrita on autentne Kariibi mere rumm aastast 1857.

1857. a alguse saanud ning 1886. aastal kaubamärgina registreeritud Negrita on tänaseks maailmas nr. 6 rahvusvaheline tumeda rummi bränd. Üle sajandi vanused rummivalmistamise kogemused ja teadmised kujundavad ka täna Negrita rummi päikeselist ja troopilist hinge.

Eksootiline Negrita rumm

Negrita rummide iseloom on kerge ja mitmekülgne, eksootiliste puuviljade aroomi ja maitsega, mistõttu sobivad ideaalselt kokteilidesse. Rummi troopiline iseloom kirjeldab hästi Kariibi mere maitseid ning seetõttu omab Negrita olulist rolli ka Kariibi  mere saarte kultuuris.  

Negrita kokteil
Negrita rummid sobivad ideaalselt kokteilidesse.

Negrita rummi valmistamine

Negrita rummi valmistatakse suhkruroomelassist, lisatakse vesi ja pärm ning kääritatakse. Fermentatsiooni tulemuseks on mahe ja kerge baasalkohol, millele järgneb destilleerimine. Peale destilleerimise protsessi toimub rummi valmistamise oluliseim osa: laagerdumine tammevaatides, mille järgselt saavutab jook rummile iseloomuliku maitse ja tervikliku olemuse. Negrita rummi segamisel kasutatakse Kariibi mere parimaid rumme.

Negrita rummi pikk ajalugu, tugev identiteet ja ainulaadne oskusteave on need komponendid, mis on loonud Negrita tootemärgi hea maine. Tänaseks on Negrita rumm müügil üle 120-l turul. Alates Negrita loomisest on legendaarse sümbolina olnud brändi kehastajaks Kariibide tüdruk.


Altia Eesti AS tootevalikusse kuuluvad Negrita Dark Rhum, Negrita White Rhum, Negrita Spiced Golden

Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi