Negrita Dark Rhum 37% 70 cl

Laos
Toote ID
1017480
Rummi tasakaalus maitses on tunda küpseid puuvilju ja puiduseid noote.
Negrita Dark rumm valmib kolmelt Kariibi mere saarelt Martinique, Guadeloupe ja Reunion pärinevast roosuhkrust destilleeritud piirituste segust.Pikk ajalugu, tugev identiteet ja ainulaadne oskusteave on need komponendid, mis on aidanud luua Negrita tootemargi hea maine. Tänaseks on 1857. aastal alguse saanud ja 1886. aastal kaubamärgina registreeritud Negrita Nr. 6 rahvusvaheline tumeda rummi bränd maailmas, olles müügil üle 120-l turul. Alates Negrita loomisest on legendaarse sümbolina olnud brändi kehastajaks Kariibide tüdruk.
12,99 €
18,56 € / l

Lisainfo
Tootetüüp Rumm
Alkoholisisaldus (%vol) 37
Kaubamärk Negrita
Tootja Bardinet S. A.
Päritolumaa Prantsusmaa
Pakendi tüüp Klaaspudel
Pakendi suurus 70 cl
EAN 03012993048751

Tellimusele kogusummas üle 50 € postikulu ei lisandu. 

Enne kella 13.00 tehtud tellimused tarnitakse Tallinna ja Harjumaa piires järgmise tööpäeva jooksul. Väljaspool Tallinnat ning Harjumaad teostatakse tarne 3 tööpäeva jooksul. Tarneaegadega saad tutvuda lähemalt siin.

Tasuta tagastus - avamata tooted võib tagastada põhjust avaldamata 14. päeva jooksul. Palun tutvu taganemistingimustega täpsemalt siin.

Müügitingimustega palun tutvu lähemalt siin.

Negrita Dark rummi intensiivses aroomibuketis domineerivad vanilje ja puuviljade lõhnad. Maitse on tasakaalus ja mahe, milles on tunda küpseid puuvilju ja puiduseid noote.
Negrita Dark rumm sobib suurepäraselt Cuba Libre ja teiste kokteilide koostisosaks. Samuti võib nautida iseseisvalt koos jääga. Saadaval:70cl1l
Toggle Nav