Miks sisaldab punane vein tanniine, kuid valge vein mitte? Kuidas tekib roosa vein?
Toiduvalmistamiseks vajaminev alkohol

Viigimarja-jogurtikook

Kook, mille valmistamine konti ei murra ja kus peaosa jääb viigimarjadele ja jogurtile ning jahu praktiliselt puudub. Suhkru asemel kasutas autor Britt Paju aga vahtrasiirupit

Negroni

Klassikaline Negroni kokteil loodi 1920. aastal. Negroni on IBA (International Bartender Association) ametlik kokteil ja valmistatakse kogu maailmas vastavalt sellele originaalsele retseptile ning alati Camparist.
Uuel aastal uusi avastamisi
Sajad erinevad kokteilid - leia meie valikust omale sobiv!
Oled huvitatud erinevatest veinimaadest? Siit saad infot paljude veinimaade kohta.

Saaremaa Gin

Saaremaa Gin on karge kui hommikupäikeses sillerdav vihm. Ei midagi keerulist. Lihtsalt kristallselge põhjavesi ning saaremaiselt metsikute kadakate ja värskete ürtide aroomid.

Campari

Campari on midagi enamat kui jook. Camparil on isikupära. Ta on teistest eralduv, enesekindel ja eksimatu.

Laroche

Laroche on juhtiv Chablis’ veinide tootja ja Domaine Laroche ´le kuulub mitmeid hektareid suurepäraseid ja haruldasi viinapuuaedu.
Fresita on mitmekülgne jook, mida võid tarbida aperatiivina, kokteilides, boolis või magustoitude kõrvale. Loomulikult heade sõprade seltsis.
Kokteilimeistri valiku lehelt leiad mitmeid videoid ja tarkusi kuidas kokteile valmistada
Sotsiaalmeedia
 • Tavaliselt võetakse ikka terviseks. Küsimus on ainult kelle terviseks?

  Posted by Saaremaa Vodka on Friday, March 23, 2018
 • Sa võid ju kulutada terve õhtu suurepäraste tervitusjookide valmistamiseks, kuid teinekord piisab ka vaid korgi avamisest. Lihtne, julge, silmapaistev. Mõnusat nädalavahetust!

  Posted by Saaremaa Vodka on Friday, March 16, 2018
 • Saaremaa Vodka teeb veelgi puhtamaks ja pehmemaks hõbefiltreerimise kasutamine. Lisaks tavapärastele söefiltritele,...

  Posted by Saaremaa Vodka on Wednesday, March 14, 2018
 • Me väga hindame kauneid ja kvaliteetseid jooke. Kes siis ei ütleks ära klaasikesest maitsvast konjakist? Just see tõttu...

  Posted by Saaremaa Vodka on Saturday, March 10, 2018
 • Kaunist naistepäeva! Selleks, et tänane päev saaks meeleolukas, on sõbrad Fresitast saatnud meile armsa kingipaki, mille...

  Posted by Joogikultuur on Thursday, March 8, 2018
 • Homme on naistepäev. Tee oma kallimale üks kihisev üllatus 🍾! Anna de Codorniu Rosé on champagne meetodil valmistatud...

  Posted by Joogikultuur on Wednesday, March 7, 2018

Konjak

Кonjak on valgetest viinamarjadest (peamiselt ugni blanc sordist, vähesel määral ka colombard ja folle blance) valmistatud brändi, mida toodetakse Cognac'i linnas ja maakonnas.

Tere tulemast veinide maailma!

Veinide kohta õppimine on lõbus ja nauditav. In vino veritas! Vein on pikkade traditsioonidega klassikaline jook – seda on toodetud Euroopas üle 10 000 aasta juba antiikajast alates. Tänu oma pikale ajaloole seondub veiniga mitmeid erinevaid tegureid, mis mõjutavad omakorda seda, mida me oma klaasist joome.

Prantsusmaa - ainulaadne veinimaa

Prantsusmaa on paljude mõõdupuude alusel hinnates maailma suurim ja paeluvaim veinimaa. Euroopa suurriik on enam kui 2500 aastaga arenenud maailma suurimaks veiniriigiks. Lähme koos sommeljee Antti Uusitaloga põnevale tutvumisreisile maailma juhtivasse veiniriiki.
Erinevad tooted Prantsusmaalt
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH