Nordic Spirits Lab
Nordic Spirits Lab

NSL Gin

Nordic Spirits Lab on teadlastest, tööstusvaldkonna asjatundjatest ja loomingulistest visionääridest koosnev kogukond. Meie värskeim uuendus on Nordic Gin destilleeritud dzinn akvaviidi maitsetaimedega.

Nordic Spirits Lab Gin on kuiv preemiumklassi gin, mis on kokkusegatud gini ja akvaviidi destillaatidest.

Iseloomu loovad klassikalised gini tootmisel kasutatavad ürdid ja vürtsid – kadakamari, sidrunikoor, koriandriseemned, angeelika juur. Maitsenüansse lisab akvaviidi infusioon köömnetest, apteegitilli seemnetest ja angervaksast.

Akvaviit on teinud kokteilibaarmenite hulgas võimsa tagasituleku. Selle tõeliselt klassikalise Põhjamaade vägijoogi valmistamine nõuab suurepäraseid teadmisi ja hoolikat meisterlikkust.

Nordic Spirits Lab
Täiuslikult tasakaalus värske alatooni ja Põhjamaade twistiga gin.

Nordic Spirits Lab Gin on tugeva ja rikkaliku maitsega. Lõhnas tunneb karget kadakat ja koriandrit, mida maitses täiustab elegantne tsitruste värskus ning akvaviidile omased köömne- ja tillinoodid.

Akvaviidil on palju dzinniga sarnaseid koostisosi, näiteks koriander, kikkaputk ja sidrunikoor. Selle maitsebuketi muudabki just täielikult eristuvaks selle peamine maitsetaim: köömen või till. Tänu nende kahe joogi sarnasusele on akvaviit tegelikult dzinnile täiuslik paariline.

Nordic Spirits Lab
Põhjamaise noodiga omapärane gin

Nordic Spirits Lab Gin on suurepärane kokteilide koostisosa ja see kombinatsioon on uudne ja ideaalne Gin & Tonic kokteili valmistamiseks.

Rohkem infot Nordic Spirits Lab kodulehelt

Nordic Spirits Lab meeskond
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi