"Parim Eesti Jook 2021" hõbemärk - Saaremaa Kurk & Ingver

Saaremaa CUR Gin ja CUR G&T tunnustati "Parim Eesti Jook 2021" hõbemärgiga!

"Parim Eesti Jook 2021" konkurss toimus juba kolmandat korda ning oli seegi kord jookiderohke. Osa võttis 141 erinevat jooki 39-lt ettevõttelt, mida hinnati pimedegustatsioonidel (jookide välimus oli kaetud). Neid hindasid Eesti tunnustatud sommeljeed, baarmenid, ajakirjanikud ja teised oma valdkonna eksperdid. Ükski tootja degusteerimisel ja hindamisel ise osaleda ei saanud.

"Parim Eesti Jook 2021" hõbemärk - Saaremaa Kurk & Ingver

Joogid jaotati oma olemuse järgi erinevatesse kategooriatesse ja igat kategooriat hindas 8 kuni 12 inimest.

•    Parim erilise maitsega džinn, "Hõbemärk" - Saaremaa CUR Gin

•   Parim kokteil ja segujook pudelis, "Hõbemärk" - Saaremaa CUR G&T

2020. aasta kevadel lansseeritud CUR Gin on värske pot still meetodil valmistatud džinn, mille erakordset maitset iseloomustab kurgi värskus ja kergelt vürtsikas ingver. 

CUR Gin on lisaks auväärsele „Hõbemärgile“ pälvinud ka mitmeid rahvusvahelisi auhindu, sh „Gin Masters 2021“ kuldmedali. 

CUR džinniga on väga lihtne kodus hea kokteil kokku segada - pikenda vaid sobiva toonikuga ja ongi maitsekas kodune kokteilielamus käes. Sinu käes.

2021. aastal turule tulnud Saaremaa CUR G&T on värskendav ja kerge džinnikokteil, mis on valmistatud Saaremaa kurgi- ja ingveridžinnist. Saaremaa G&T tooteperekonda kuulub kolm ideaalselt segatud džinnikokteili: CUR G&T, RHU G&T ning ORE G&T.

Oleme rõõmsad, et lisaks paljude tarbijate südametele, on joogid pälvinud tunnustust ka ekspertide ja professionaalide seas. 

Suured tänud Saaremaa džinnimeistritele meistriteose loomise eest!

 1. joogikultuur/Saaremaa-CUR-GT
  Saaremaa CUR G&T 4,5% 27,5 cl
  Saaremaa CUR G&T džinnikokteilis on tunda värkset kurki ning kergelt vürtsikat ingverit.
  1,29 €
 2. joogikultuur/Saaremaa-Gin-Kurk-Ingver
  Saaremaa CUR Gin 37,5% 50 cl
  Saaremaa CUR Gin´i erakordset maitset iseloomustab kurgi värskus ja kergelt vürtsikas ingver. Gin Master kuldmedaliga auhinnatud džinn!
  9,99 €
Toggle Nav