Parim šampanjamaja 2023 Louis Roederer

Parim šampanjamaja 2023 - Louis Roederer!

Louis Roederer võitis neljandat aastat järjest Drinks International konkursil „The World´s Most Admired Champagne Brand“ tiitli.

Roederer on ainuke bränd, mis on viimase 6 aasta jooksul hinnatud 4 parima šampanja brändi hulka ning võitnud 4 aastat järjest esikoha. Nii kõrgete hinnangute saamiseks peab bränd ise olema pidevalt arenev ning innovaatilise lähenemisega.

Maailma parim šampanjabränd 2023 - Louis Roederer

"The Most Admired Champagne Brands" konkursi viib läbi Drinks International. Hindamisel osalesid veinieksperdid üle maailma ning võistluse tase oli äärmiselt kõrge. Kõik šampanjad, mis võistluses osalesid, on kogu maailmas hinnatud oma kõrge kvaliteedi poolest. 

Hindamisel arvestati järgmist:

- Šampanja kvaliteet ja olemus. - Kogu brändi olemus ning turundus. - Hinna ja kvaliteedi suhe – kas hind on õigustatud? - Kui kõrgelt hinnatakse brändi maailmas?

Louis Roederer hoiab eriti hoolikalt oma viinamarja aedu, kasutades biodünaamilise põllumajanduse põhimõtteid. Roedereri šampanja valmistamise põhimõte „käsikäes koos loodusega“ ei ole lihtsalt turunduslik loosung. Roederer lõpetas herbitsiitide kasutamise juba üle 20. a tagasi, põlluharimine toimub täielikult käsitsi ning peale biodünaamilise komposti ei kasutata ühtegi väetist.

 1. Louis Roederer Collection 244 Champagne on Vivino kasutajate poolt 4,2 punktiga hinnatud šampanja! Rikkalikult mahlakas ja täidlane šampanja.
  Louis Roederer Collection 244 Champagne karbis
  Vivino kasutajate poolt 4,2 punktiga hinnatud šampanja! Rikkalikult mahlaka ja täidlase karakteriga elegantne šampanja.
  49,99 €
  66,65 € / l
 2. Louis Roederer Cristal Vinotheque 2002 - erakordne meistriteos, mida iseloomustavad mineraalne värskus ja siidine tekstuur.
  Louis Roederer Cristal Vinotheque 2002
  Louis Roederer Cristal Vinotheque 2002 - erakordne meistriteos, mida iseloomustavad mineraalne värskus ja siidine tekstuur.
  1 299,90 €
  1 733,20 € / l
  Laost otsas
 3. Louis Roederer Vintage Champagne Brut 2015
  Louis Roederer Vintage Champagne Brut 2015
  Vivino kasutajate poolt 4,3 punktiga hinnatud vein! Mitmekesine ja kompleksne aastakäigu šampanja.
  69,99 €
  93,32 € / l

Toggle Nav