Parim šampanjamaja maailmas 2021 – Louis Roederer!

Parim šampanjamaja maailmas 2021 – Louis Roederer!

Enam kui 300 oma ala eksperti hindasid Louis Roedereri teist aastat järjest „The World´s Most Admired Champagne Brand“ tiitli vääriliselt.

Drinks International poolt läbiviidud konkurss toimus juba kaheksandat aastat järjest ning selle tase on äärmiselt kõrge. Kõik šampanjad, mis võistluses osalesid, on kogu maailmas hinnatud oma kõrge kvaliteedi poolest.

Hindamisel arvestati järgmist:

- Šampanja kvaliteet ja olemus. Erilist tähelepanu pöörati tootja „non vintage“ šampaniale „Brut Premier“. - Kogu brändi olemus ning turundus. - Hinna ja kvaliteedi suhe – kas hind on õigustatud? - Kui kõrgelt hinnatakse brändi maailmas?

Louis Roederer Brut Premier Champagne

Louis Roederer – maailma parim šampanjabränd 2021!

Roederer on ainuke bränd, mis on viimase 4 aasta jooksul hinnatud 3 parima šampanja brändi hulka. Nii kõrgete hinnangute saamiseks peab bränd ise olema pidevalt arenev ning innovaatilise lähenemisega.

Louis Roederer hoiab eriti hoolikalt oma viinamarja aedu, kasutades biodünaamilise põllumajanduse põhimõtteid. Roedereri šampanja valmistamise põhimõte „käsikäes koos loodusega“ ei ole lihtsalt turunduslik loosung. Roederer lõpetas herbitsiitide kasutamise juba 20. a tagasi, põlluharimine toimub täielikult käsitsi ning peale biodünaamilise komposti ei kasutata ühtegi väetist.

Loe rohkem Louis Roedereri kohta SIIT.

Toggle Nav