Parim uudistoode 2022 Saaremaa RAS Gin

Parim uudistoode 2022 - Saaremaa RAS Gin!

Saaremaa RAS Gin valiti rahvusvahelisel NielsenIQ konkursil parimaks uudistooteks.

Saaremaa RAS Gin "Parim uudistoode 2022"

Saaremaa RAS Gin valiti rahvusvahelisel NielsenIQ konkursil "Edukaim uus toode" parimaks uudistooteks kange alkoholi kategoorias.⁠ Saaremaa RAS Gin on värske ja aromaatne vaarikadžinn, mille maitses harmoneeruvad mahlased vaarikad, kadakamarjad ja sidrunikoor.⁠

  1. inriver-prod/1027948_Saaremaa_Gin_Vaarikas_37%2C5%25_50cl
    Saaremaa RAS Gin 37,5% 50 cl
    Saaremaa RAS Gin on värske ja aromaatne vaarikadžinn, mille maitses harmoneeruvad mahlased vaarikad, kadakamarjad ja sidrunikoor.
    9,99 €
    19,98 € / l

NielsenIQ konkurss

NielsenIQ on rahvusvaheline turu-uuringute firma, mis tegutseb rohkem kui 100 riigis üle maailma. Eestis mõõdab NielsenIQ juba 25 aastat regulaarselt toidu- ja esmatarbekaupade jaemüüke ning viib läbi erinevaid tarbijauuringuid.

Nielsen IQ korraldab „Edukaim uus toode“ konkurssi juba 16 aastat. Edukamad tooted valitakse välja 2-s etapis: esimeses etapis järjestatakse tarbijate ostetud uusimad tooted kuu keskmiste müügiandmete järgi. Seejärel viiakse läbi tarbijauuring selle kohta, kuidas tarbijad neid tooteid hindavad: kas nad on üldse mõnda uut toodet märganud, vähemalt korra ostnud või korduvalt ostnud. Indeks, mis koosneb objektiivsetest käibeandmetest ja supermarketite klientide individuaalsest tagasisidest, määrab iga grupi edukamad tooted ja kolm uustulnukat, kes on aasta absoluutsed võitjad.

Toggle Nav