Gambrero Rosso, Masi veinimaja valiti Aasta 2018 Veinimajaks
Gambrero Rosso, Masi veinimaja valiti Aasta 2018 Veinimajaks

Parimaks Itaalia veinimajaks aastal 2018 kuulutati Masi Agricola

Tunnustatuim Itaalia veinide teejuht Gambrero Rosso valis Masi Agricola Aasta 2018 Veinimajaks, seega on Masi üle maailma tunnustatud kui Itaalia parim veinimaja.

Marco Sabellico, „Winery of the Year” vastutav toimetaja, kommenteeris: „Boscaini perekonna ajalugu on lähedalt seotud Valpolicellaga - esimesed märkmed veinimaja asumisest selles piirkonnas pärinevad 1772. aastast ning samast ajast pärinevad ka tõendid nende osalemisest veinivalmistamises, mis on kasvanud ja muutnud nende seotust selle piirkonnaga tugevamaks, põlvkond põlvkonna järel... Boscaini perekonna seitsme põlvkonna töö tulemusena on Masi Amarone jõudnud 120 riiki.

Kogu selle aja on Masi veinimaja säilitanud perekonnaettevõtte identiteedi, kus innovatsioon on alati olnud tähtsal kohal. Üks näide sellest on Masi tehnilise grupi asutamine 80ndate keskel... Tänaseks on Masi Amarone erakordse modernsusega iidne vein. Luksuslik ja jõuline, oma keskkonna laps, pika küpsemisega 660-liitrises Veronese vaatides kõrgeima kvaliteediga appassimento, ideaalne oma evolutsiooniprotsessis.

Masi veinid

Selle edu keskmeks on asjatundlik Boscaini perekond, kes on uurinud oma juuri ja leidnud oma identiteedi selle piirkonna ajaloos ja kultuuris. Ligi 250 aastat pärast oma ettevõtte sündi Boscainid tõesti väärivad autasu oma senise tegevuse eest. See auhind on auga välja teenitud! Masi on meie aasta veinimaja!“

Sandro Boscaini, president
Sandro Boscaini, Masi president: „Meile on suur au saada sellist täiendavat tunnustust Gambero Rossolt peale meie Conte Federico Riserva 2012 ja Amarone cru Campolongo di Torbe 2011 „Three Glasses“ auhindu. Vaatamata asjaolule, et Itaalias konkurentsist puudust ei ole, säilitab Veneto vaieldamatult kõrgeima kvaliteedi, mida on märgatud kogu maailmas. See auhind ei lähe ainult Masile ja meie Amaronele, vaid kõigile tõsistele viinamarjakasvatajatele, kes on seda järginud ja näinud oma veine nende Itaalia eliitbrändide hulgas, kes on Gambero Rosso "Three Glasses" auhinna välja teeninud."

Prestiižne auhind järgneb paljudele teistele riiklikele ja rahvusvahelistele autasudele, mis on viimastel aastatel Masi trofeede kollektsiooni kogunenud. Nimetame siin vaid mõned: Leonardo “Italian Quality” auhind, “European Winery of the Year” Wine Enthusiast’ilt, “Winery of the Year” Wine & Spirits’ilt, “Critics Choice” Wine Spectator’ilt.

Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi