Raventós i Blanc
Raventós i Blanc

Raventós i Blanc

Raventós i Blanc on vanim veinimaja Euroopas, mis on kuni tänaseni ühe pere omanduses olnud.

Nende ajalugu ulatub 1497. aastasse. 90 hektari suurusel maa-alal on veini valmistatud juba 5 sajandit. 

Täna omab Raventose perekond 44 põldu, viljeledes biodünaamilist põllumajandust. Nende viinamarja istandused on maailma vanimad - põldude pinnas on 16 miljonit aastat vana. 

Harmoonia inimese ja looduse vahel

Veinidele annavad unikaalse iseloomu piirkonna autentne mikrokliima, viljakas pinnas ja veinivalmistamise meetodid. Raventóse perekond toetab inimese ja looduse vahelist seost oma veinitootmise juures. Neil on kindel eesmärk säilitada jätkusuutlik ja isemajandav pärandvara koos laiaulatusliku taimestiku ja loomastikuga, tagades nii elava pinnase ja suurendades mulla viljakust. 

Raventos

 

 „Me teame, et masinatega oleks meie töö kiirem, kuid me teame ka, et looduse rütm erineb sellest. Seetõttu me soovime taastada iidsed Penedèse põllumajanduse traditsioonid, kus loomad, taimed ning inimene elavad harmoonias.“ 

Raventós šampanja asemel

1872. aastal alustati Cava valmistamist, kasutati ainult kohalikke marju ja piirkonna autentsust. Tänaseks on Raventós loobunud oma toodetel cava nimest ning esil on filosoofia, et toodetav vahuvein sobib hästi alternatiiviks šampanjale. 

Raventóse veinid on gastronoomilised, erilise mineraalse koostisega, peene mulliga ning suurepärase säilitamise potentsiaaliga.

Tutvu tootevalikuga SIIN!

Raventos I Blanc de Blancs
Siidiselt pehme maitse ning täidlase olemusega vahuveinis on tunda kuivatatud puuviljade nüanssi.
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi