Avec

Renault Avec- tõeline innovatsioon konjakimaailmas

Renault Avec on esimene konjak, mis on loodud sobitumaks ideaalselt kohviga ning mille tootmisel on kasutatud täiesti uudset konjakivaatide tootmise tehnoloogiat.

Renault konjakimaja uusim ja innovaatilisem toode Renault Avec on konjak, mille sarnast pole konjakitööstuses varem nähtud. Renault Avec on esimene konjak, mis on loodud sobitumaks ideaalselt kohviga ning mille tootmisel on kasutatud täiesti uudset konjakivaatide tootmise tehnoloogiat. Renault Avec’ unikaalsusest räägib ka fakt, et toode valiti 2018. aastal ajakirja "The Spirit Businessi" poolt 50 kõige innovatiivsema toote hulka.

Uudne konjakivaatide põletamine

Renault konjakimeister David Croizet soovis luua siidiselt pehme ja ümara struktuuriga konjaki, mis on tulvil röstitud mokka ja vanilje noote. Selleks töötas Croizet välja täiesti uudse tammevaatide tootmise tehnoloogia. Aeglustamaks vaatide põlemist, kastetakse vaadid ennem põletamist tulikuuma vette. Seda protsessi korratakse kolm korda järjest. Croizet sõnul on see esimene kord konjakitööstuses, kui sellist vaatide tootmise meetodit kasutatakse. Selle tulemusena tulevad ideaalselt esile „röstitud“ noodid, mida konjakimeister soovis antud konjakis rõhutada. 

Loobumine vanuselisest määratlusest

Renault Avec on segu Grande Champagne, Petite Champagne ja Fins Bois kasvualalt pärit eaux-de-vie-dest, mis on küpsenud tammevaadis kolm kuni kaheksa aastat. Ometigi ei kanna Renault Avec vanuselist määratlust VS, VSOP või XO. Uudne lähenemine on tingitud soovist lihtsustada konjaki märgistust ja eemalduda traditsioonilisest vanuse määratlusest, mis tihti tarbijaid ja isegi professionaale eksitab.

Avec

Inspiratsioon Põhjamaadest

Konjaki nimi „Avec“ ja ka toode ise on inspireeritud kargete ilmade poolest tuntud Põhjamaadest, kus konjaki nautimine koos kohviga on laialt levinud. ’Avec’, prantuse keelest tõlgituna ’koos’, on perfektne nimevalik sellele suurepärasele konjakile.

Esimene konjakivalmistaja, kes tarnis konjakit pudelites

Renault konjakimaja on tootnud kõrgekvaliteedilisi konjakeid aastast 1835. Juba konjakimaja asutaja Jean Antonin Renault oli tõeline innovaator, kes jättis oma jälje konjakitootmise arengusse sellega, et oli esimene konjakivalmistaja, kes tarnis oma jooki pudelites, et tagada konjaki algupärase maitse ja hõrgu aroomi säilimine.

  1. Renault Avec 40% 70 cl
    Renault Avec 40% 70 cl
    Renault Avec on innovatiivne konjak, mis on loodud sobitumaks ideaalselt kohviga.
    34,99 €
    Laost otsas
Toggle Nav