Renault Bleu Nuit VS 100 cl

40%vol
100 cl
Toote ID
1017769
39,99 €
39,99 € / l

Renault Bleu Nuit on segatud tammevaatides pikalt laagerdunud eaux-de-vie’dest. Konjakil on meeldivalt puuviljane maitse aprikoosihõngu ja vanilje alatoonidega.
Maitseomadused
Maitset kinnitav aroom, tasakaalustatud eau-de-vie, võimas ja lopsakas.
Aroom
Kerge, õrna puiduaroomiga, väga küps, kerged suhkrupuuvilja, aprikoosi- ja vaniljenoodid.
Serveerimissoovitus
Tänu oma mahlakale maitsele sobib Renault Bleu Nuit V.S suurepäraselt õhtusöögi lõpetuseks. Samuti võib teda nautida puhtalt, jääga aperitiivina või koostisosana kokteilides.
Rohkem infot
J.A. Renault konjakimaja loodi 1835.a. Jean-Antonin Renault poolt Cognac’i linnas. Konjakimaja on tuntud oma legendaarse Carte Noire segu poolest, mis pärineb aastast 1876 ja on üks vaimaid tänapäeval kasutuseolevaid konjakiretsepte. Renault erineb teistest konjakitest oma maheda ning ümara maitsega, milles puuviljasus, vürtsikus ja puidusus on tasakaalus võrreldes enamus teiste konjakitega, kus üks kolmest maitsest tavaliselt domineerib. Suurim mõju maitsele tuleneb sellest, et destilleerimisprotsess toimub koos viinamarjasetetega, mis annab konjakile puuviljasuse ja parema tulemuse küpsemisel. Lisaks on tegemist esimese konjakiga maailmas, mida transporditi ainult pudelites.
Lisainfo
Tootetüüp Konjak
Alkoholisisaldus (%) 40
Kaubamärk Renault
Tootja Renault
Päritolumaa Prantsusmaa
Pakendi tüüp Klaaspudel
Pakendi suurus 100 cl
EAN 06412703100095

Ole kursis meie uudistega!


Joogikultuuri trendid, uued joogisoovitused ning kokteilide retseptid mugavalt sinu postkasti.

Liitu Joogikultuuri uudiskirjaga

Sisesta oma e-posti aadress