Renault Carte d’Argent XO

40%vol
70 cl
Toote ID
1017764
119,99 €
171,41 € / l

Renault Carte d’Argent XO on täiuslik segu väga vanadest eaux-de-vie’dest. Ainulaadne kvaliteetkonjak!
Renault XO on maheda ümara maitsega, milles puuviljasus, vürtsikus ja puidusus on tasakaalus võrreldes enamuse teiste konjakitega, kus üks kolmest maitsest tavaliselt domineerib.
Maitseomadused
Meehõng ja sametine pähklisus koos iirise, šokolaadi, kreeka pähklite ja tubaka toonidega.
Serveerimissoovitus
Valage Renault Carte d’Argent XO konjakiklaasi ning soojendage klaasi mõni minut käes, lastes konjakisegul hingat, et maitsed ja aroom saaks veel paremini esile tulla.
Rohkem infot
J.A. Renault konjakimaja asutas 1835.a. Jean-Antonin Renault Cognac’i linnas. Konjakimaja on tuntud oma legendaarse Carte Noire segu poolest, mis pärineb aastast 1876 ja on üks vaimaid tänapäeval kasutuseolevaid konjakiretsepte. Lisaks on tegemist esimese konjakiga maailmas, mida transporditi ainult pudelites. Suurim mõju maitsele tuleneb koos viinamarjasetetega (puderjas/tahke viinamarjasisu) toimuvast destilleerimisprotsessist, mis annab konjakile puuviljasuse ja parema tulemuse küpsemisel. Renault Carte d’Argent XO on täiuslikult harmooniline segu väga vanadest eaux-de-vie’dest. Selle olemus põhineb domineeriva Grande ja Petite Champagne’i kestvuse ja rafineerituse õhkõrnal tasakaalul. Maitsemeelt rõõmustatakse meehõngu ning iirise, šokolaadi, kreeka pähkli ja tubaka nootidega. Pikaealine eaux-de-vie pakub sametist pähklimaitset ja äärmiselt nõtket järelmaiku.
Lisainfo
Tootetüüp Konjak
Alkoholisisaldus (%) 40
Kaubamärk Renault
Tootja Renault
Päritolumaa Prantsusmaa
Pakendi tüüp Klaaspudel
Pakendi suurus 70 cl
Suhkrusisaldus (g/l) 9
EAN 06412703100071

Ole kursis meie uudistega!


Joogikultuuri trendid, uued joogisoovitused ning kokteilide retseptid mugavalt sinu postkasti.

Liitu Joogikultuuri uudiskirjaga

Sisesta oma e-posti aadress