Saaremaa GT medalid

Saaremaa RAS Gin & Tonic kuldmedal „The Spirit Business“ võistluselt!

Saaremaa G&T kokteilijoogid võitsid nii kuld- kui hõbemedaleid "The Spirit Business 2022" rahvusvahelisel kange alkoholi hindamise võistlusel.

Saaremaa RAS G&T hinnati „Global Pre-Mixed & RTD“ kategoorias kuldmedali vääriliselt ning lisaks pälvisid hõbemedalid Saaremaa CUR G&T, Saaremaa ORE G&T ja Saaremaa RHU G&T.

Saaremaa G&T valmiskokteilid on loodud pakkumaks kiiret ja mugavat võimalust nautida ideaalselt segatud G&T kokteili ilma kvaliteedis järeleandmisi tegemata. Tootesari koosneb neljast ideaalselt segatud G&T kokteilist, mis on inspireeritud Saaremaa populaarsete maitsedžinnide signatuurkokteilidest. Autentsete ja ehedamaitseliste džinnikokteilide põhiliseks koostisosaks on erinevad Saaremaa Gin tooteperekonda kuuluvad armastatud maitsedžinnid.

Saaremaa RAS Gin & Tonic - kuldmedal

Kuldmedaliga pärjatud Saaremaa RAS G&T on mahlase ja värske maitsega kokteilijook, milles on meeldivas tasakaalus magusad vaarikad, mõrkjad kadakamarjad ja värsked tsitrusenoodid.

Saaremaa CUR Gin & Tonic – hõbemedal

Saaremaa CUR G&T on aromaatne ja kergelt magusate nootidega džinnikokteil, milles on harmoonilises tasakaalus kurgi värskus, kergelt vürtsikas ingver ja kadakamarjade kargus. 

Saaremaa ORE Gin & Tonic – hõbemedal

Saaremaa ORE G&T on värske ja õrnalt apelsinine džinnikokteil, kus apelsini magusust tasakaalustab kadakamarjade kergelt mõrkjas noot.

Saaremaa RHU Gin & Tonic – hõbemedal

Saaremaa RHU G&T on värske ja õrnalt magusa maitsega džinnikokteil, milles tulevad esile mahlane rabarber, kadakamarjade mõrkjus ning tsitruste värskus. 

„Global Pre-Mixed & RTD Masters 2022" on ajakirja The Spirit Business poolt korraldatav rahvusvaheline võistlus, kus alkohoolseid jooke hindab maailma juhtivatest alkohoolsete jookide spetsialistidest koosnev žürii. Spirits Business konkursid põhinevad rangel ja sõltumatul pimemaitsemise hindamisprotsessil.

Toggle Nav