Saaremaa RAS Gin & Toonik

Saaremaa RAS Gin Tonic signatuurkokteili retsept.

Koostisosad

 • 5 cl Saaremaa RAS Gin

 • 15 cl toonik (nt Schweppes Tonic Water)

 • 1 sidruni sektor ja koor

Valmistamine

  1. Täida klaas jääga, vala klaasi džinn ja toonik.

  2. Pigista sidrunisektorist mahl kokteili, lisa kokteilile nii sektor kui ka sidrunikoore riba.

  3. Seejärel sega ja võimalusel garneeri vaarikatega.

Saaremaa RAS Gin Tonic kokteili retsept

Kokteilis särab Saaremaa RAS Gin. Tegemist on värske ja aromaatse vaarikadžinniga, mille maitses harmoneeruvad mahlased vaarikad, kadakamarjad ja sidrunikoor. Saaremaa vaarikadžinn on toodetud pot still meetodil. Valmistamisel on kasutatud puhtast loodusest pärit klassikalisi ürte ja vürtse.

Miks valida maitsedžinn?

Maitsedžinn on nagu vana hea džinn, aga mingi väga hea ja kindla maitsega. Lihtne - maitsestatud džinn või lühidalt maitsedžinn on välismaal nimega flavoured gin. Niisiis on tihtipeale džinnimeister valinud põhimaitseks mõne marja, taime või vilja. Maasikad, vaarikad, sõstrad, rabarberid, mündid, sellerid, rosmariinid, mangod, lavendlid… kõik on džinni maitseks sobivad ja kuskil maailma otsas ka pudelisse püütud. Isegi šokolaad ja vahukommid on saanud jala džinnimaailma ukse vahele.

Maitsedžinniga on väga lihtne kodus hea kokteil kokku segada - pikenda vaid sobiva toonikuga ja ongi maitsekas kodune kokteilielamus käes. Sinu käes!


 1. inriver-prod/1027948_Saaremaa_Gin_Vaarikas_37%2C5%25_50cl
  Saaremaa RAS Gin 37,5% 50 cl
  Saaremaa RAS Gin on värske ja aromaatne vaarikadžinn, mille maitses harmoneeruvad mahlased vaarikad, kadakamarjad ja sidrunikoor.
  9,99 €
Toggle Nav